Gönderen Konu: Tayyip Erdogan'ın sevgilisi evli bir kadın mı?  (Okunma sayısı 201532 defa)

0 Üye ve 96 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi ahmetdursun

• KURUCU
  • KATILIMCI
  • *
    • Her yaş güzeldir.Değerini geç anlasakta.
Tayyip Erdogan'ın sevgilisi evli bir kadın mı?
« : Mayıs 10, 2010, 02:36:42 ÖS »
Düşmez kalkmaz bir Allah gülüm, düşeriz Elbet!...

Ama biz düşersek Bir yağmur damlası gibi Yaprağa,

"Vatan Sağ olsun" diyen Mehmetçik gibi Toprağa Düşeriz!...

Düşmeyiz Namerdin Ayaklarına!...

Bir Hüzünlü Türkü olup da yârin Dudaklarına Düşeriz...

ALINTI.

Altta sunulan metindeki bazı bölümler, bir yazıya yorumumdan alınmıştır... Tartıştığımız yorumcunun adı bende saklıdır. Yorumcu bu sitede üye değildir.

Tayyip Erdoğan"ın sevgilisi evli bir kadın mı?

Bir tartışmam olmuştu ve Neden Erkekler On Kadına Birden Yazılırlar (Gider)? Başlığında bir kısmını kişi isimleri vermeden yayınlamıştım.

Bir kısmını buraya da alayım.
Gerçi bir erkek olarak, kadın kendini kullandırıyorsa bence sorun yok da diyebilirdim.

Belki öyle düşünseydim, makbul erkekte olabilirdim.
Lakin asla öyle düşünmedim.
Düşünmemin imkânı dahi yoktur.

Bu konuda o arkadaşa da yazmıştım.
Eğer ki yeryüzünde yaşayan tek bir kadın benimle her hangi bir cinsel ilişkisini ispat edebilirse hayatımı ortaya koyarım.
Çocukluğumdan, şu yazıyı kaleme aldığım ana kadar.

Peki, ben salak, ahmak mıyım?
Cinselliğin ne olduğunu mu bilmiyorum?
Tabii ki hayır.

Ben inanıyorum ki, hakların kullanımı, insan olmanın beklentileri, kadın için de erkek için de aynıdır.

Kadın erkeklerin elinin kiridir diyorsanız o halde AKP"ye neden karşı duruş sergiliyorsunuz?

Kendi kızınızı 70 yaşındaki bir deyyusun koynuna sokabilir misiniz? Hem de 4.karısı olarak.

Not: Karı, hukukun kullandığı terimdir. (Zaten böylesi bir durumda o canlı varlık eş, insan, cins, cinsiyet olmaktan çıktığı için karı deyimi de fazlaca kibar kalır)

O tartışmamızda adı bende olan vatandaşa şunu söylemiştim.

Çorba tabağınıza bir sinek düştü.
Bu çorbayı içer misiniz?

Evet, sineği şöylesine atar çorbayı içerim diyorsanız sorudaki yanıtınız; evet benim için 10"da 100"de fark etmez olacaktır.
Yok, hayır çorbayı içmem ancak kadın konusunda farklı düşünürüm derseniz ancak kendinizi kandırıyor olursunuz.

Çünkü sinek misali, çorbaya uyarlanmış olsa dahi, başka erkeklerin ilişki kurduğu (evlilik dışı) kadınlar da tıpkı çorbadaki sinekler (erkekler) gibidir.

Sizin için fark etmeyeceklerdir.
Siz sadece toplumsal geleneklerin (bazen örf, âdet, vs...) genel kabul görmüşlük ilkesinden hareketle bunları söylüyorsunuzdur.

Çünkü toplumun büyük bir bölümü sinek tabaktan atılır miden kaldırıyorsa yersin dediği ve bunu önemsemediği, kişinin tercihi diye tanımladığı için size göre çorba içilebilir oluyordur, sakıncası yoktur.

Oysaki bu bir mide meselesinden ötedir.

Şahsiyet meselesidir.
Örnek yazının bir bölümüne konu olan alıntımın adresi üstteki başlık altındadır.

Şimdi gelelim hadislerle desteklenen özel bir duruma.

Ben sinekten örnek verirken, Muhammed"e uydurulan hadislerin olduğunu bildiğim için bu örneği verdim.

Bakınız o örneği de vereyim.

Buhari"nin; Ebu Hüreyre"den naklettiği sağlam olduğunu iddia ettikleri bir hadiste Peygamber"in, "Çorbanıza sinek düşerse onun iki kanadını da çorbaya batırıp çorbanızı öyle için. Zira sineğin bir kanadında şer, diğer kanadında hayır vardır." dediği inanç sahiplerine yıllarca aktarılmıştır.

Osmanlı Müslümanları bu sayede Allah"ın mikroplara karşı antikorlar yaratmış olduğunu da öğrenmişlerdi. Yabancıların (kâfirlerin) her şeyini reddetmeliydi Müslümanlar.

Hz. Ayşe, "Eti bıçakla kesmeyin. Çünkü bu, yabancıların işidir. Siz dişlerinizle kemirerek yiyin. Çünkü bu afiyet için daha iyidir (Ebu Davud, Et"ine 21)" diyerek buna dikkatimizi çekiyordu. Kâinatı taşıyan meleklerin büyüklükleri hakkında Ebu Davud"un bir hadisine başvurmamız gerekiyordu.

İlgisini çekene Tamamı için adres.

--------

Eğer bir kadın erkeğe el kaldırırsa, hem para cezası ödüyor ve hem de yirmi kez kırbaçlanıyormuş. Kadın el kaldırdığı adamın bir hayâsını sakatlamışsa, parmaklarından biri; iki hayâsını birden sakatlamışsa, iki göğsü kesiliyormuş. "Göze göz, dişe diş" prensibi bu yasaların temelini oluşturmakta imiş. Ve şüphesiz tüm bu yasalara göre asıl  "suçlu" nun ve zor durumda bırakılanların hep kadınlar olduğu açıkça gözükmektedir... Demek suretiyle, kadının toplum hayatındaki yeri adeta erkelerin zevklerine göre belirlendiği açık ve nettir.

Başka örnek verelim:
Eğer bir adam karısını başka erkekle yakalarsa, her ikisini de öldürme hakkına sahipmiş. Eğer bundan vazgeçerse, burunlarını kesebiliyormuş. Karısını affedecek olursa, suç ortağını da affetmek zorunda imiş vs..

Eğer biri kanıt gösteremeden bir kadının kocasını aldattığını veya erkeğin doğal olmayan cinsel ilişkiler kurduğunu (herhalde eşeklerle ya da eşcinsel ilişki vs. olmalı) söylerse, 50 kırbaç ve bir ay kralın hesabına kürek cezasına çarptırılıyormuş vs...

İlgisini çekene Tamamı için adres.

---

Erkek Cinsel Organına TAZİM ettirilen kadınlara yazık değil mi?

Tazim etmek isteyen çoğunlukta olabilir. Lakin ya etmek istemeyenlerin haklarını kim savunacak?
Konu için bakınız..

Ne yazık ki Türk Toplumu AÇIK HEDEF haline getiriliyor?

Bu hedefin başında da kadınların yine kendi cinslerine olan düşmanlıkları yatmaktadır.

Türk Toplumu nasıl AÇIK HEDEF haline getiriliyor?-2 başlıklı yazı serimizde bunlara değinmiştik.
Ne yazık ki bu konu kadar ilgi göremediği açıktır.

Peki, neden ilgi çekmemiştir?

Çünkü Baykal"ın ne halt yediğinden öte, kadınların nasıl kullanıldığını, neden kullanıma açık olduğunu ve yine kendilerine asıl düşmanlık yapanın da yine kendileri olduğunu ne yazık ki kadınlarımız göremiyor.

Şimdiye kadar hiç kimse o kadının da bir birey olduğunu, şahsiyet olduğunu, neden kullanıldığını, eğer kendisini kullandırttı ise nedenini hiç kimse yazmadı, sormadı.

Oysa ki bu gün,anneler günü....

Bakınız Sayın Yürükel"den gelen bir iletiyi paylaşayım.

Başbakan Tayyip Erdoğan"ın sevgilisinin evli bir kadın olduğunu biliyor muydunuz?

Ve bu kadının Tayyip"in Bakanlarından birisi olduğunu biliyor muydunuz?
Bu metres ilişkisinin hem Emine hanim hem de metresinin kocası tarafından bilindiğini biliyor muydunuz?

Metresinin adinin N ile başladığını ve Tayyip tarafından korunduğunu da biliyor muydunuz?

Bunun bazı AKP ileri gelenleri tarafından ve onlara yakin çevreler, evine gidip gelenler tarafından bugüne kadar bir sır olarak gizli tutulduğunu biliyor muydunuz? Bunların araştırılmasını ve belgelenmesini şimdilik gazetecilerin ve tanıkların insafına bırakıyorum. Şimdilik kaynağımı bir araştırmacı olarak açıklamıyorum.

Saygılarımla

Sefa M. Yürükel

Şimdi bu haber doğru ise, yazık değil mi Emine Erdoğan"a?

Yazık değil mi küçük yaşta birilerinin koynuna sokulan çocuklara?
Kadınlara demiyorum dikkat ediniz, zorla kadınlaştırılan çocuklara (-ki buna tecavüz denir) diyorum.

Hatta balyoz olayında da aynı isimden bahsedildiği söylenmiş, fakat konu kapatılmıştı.

Baykal"ın, Demirel"in, Ecevit"in, Tayyip"in ne halt yediği elbet ki iki kişi arasındadır.

Fakat bir Hüseyin Üzmez 14- yaşındaki kıza sarktı diye infial yaratanlar neden burada sessiz kalmayı tercih ediyor?
Bu olgunluk mu oluyor?

İzzet Baysal üniversitesinde Çağlar Akay isimli öğrenci, Cumbaba ABDullah Gül"e mektup yazmış demişti ki;

Hüseyin Üzmez"in taciz ettiği kızcağız kaç yaşında?
14...

E bizim Cumhurbaşkanı?
Hayrünisa hanımla kaç yaşında evlendi?
14...

Ama o iffetli
Ne yaptıysa evlendi de yaptı yani...

İlginizi çektiyse bakınız...

Yani bu çocuk yalan mı söyledi?

Yoksa ben gerçekten boşa mı konuşuyorum?

Boş ver; kadın, erkeği elinin kiridir, yıkar ve o kirden kurtulur mu demeliydim?
Sanıyorum ki benim hatam bu oldu.

Acaba bundan sonra erkek cinsel organına tazim eden % 68"e karşı daha mı duyarlı olsam diyorum?

Acaba Hüseyin Üzmez gerçekten haklıydı da onun hakkını yiyenlerden biri de ben miydim?

Öyle ya, Baykal yapınca ben suçlu oluyorsam, o öğrencinin tabiriyle cumhurbaşkanı olan biri geçmişte yapmış ve bu gün devletin temsilciliğine kadar gelmiş fakat Hüseyin Üzmez suçlu oluyorsa, burada bir yanlışlık olmalı.

Sanırım ki çarpık düşünen ben ve benim gibi küçük azınlık kaldık.

Gerçektende tüm tecavüzcülerden özür dilerim.

Ben hatalıymışım, yanlış yapmışım.
Hazreti Baykal ve benzeri tüm Hazreti uçkur sahiplerine haksızlık etmişim.

Öyle ya, sende de var, sen de yapsaydın.
Yeter ki yakalanma salak, desenize.
Hem yakalansam ne olacak, kadın kimmiş ki?
Bilmiyordum, bu sayede ülke gerçeklerinden birini daha öğrenmiş oldum.

Bunca geçen yıllarıma üzülsem, üzülemem.
Üzülmem de imkânsız.

Çünkü ben kadınları, anamdan ötürü, kızımdan ötürü, eşimden ötürü saygın birer birey olarak gördüm.

Her ne kadar çoğu kendilerini öyle görmüyorsa dahi, hala benim gözümde onlar en değerli varlıklarımız, canlarımız, can yoldaşlarımızdır.
Kendi canına, can yoldaşına ihanet edenler, millete tecavüzden asla kaçınmazlar.

Anneler gününüzü bu duygular içerisinde kutluyorum.

Tabii ki kendilerini gerçek anlamda insan, birey olarak gören kadınlarımıza sesleniyorum.

Onlar hep var olacak, nesillerimiz de o kadınlara emanet olacaktır.

Kendilerini peşkeşleşen kadınlara değil, bu tür ilişkilere göz yumanlara değil, özü sözü bir olan tüm dünya kadınlarının önünde saygı ile eğiliyorum.
Sayıları gittikçe azalan, nesli koruma altına alınması gereken, her geçen gün azınlığa düşen tüm namuslu insanlara selam olsun.

09 Mayıs 2010

Ahmet Dursun, birilerinin sildiği adresi

Yinelenen adresi

Kezban ZORBA, KASTAMONU DA YILIN ANNESİ SEÇİLDİ

Gazi Fırat Zorba"nın annesi Kezban Zorba teröristlerle Gabar Dağında girdiği çatışmada ağır yaralanan oğlunu hiç yalnız bırakmadı. Oğluna verdiği destek onun yaşaması için en büyük motivasyon oldu.

turkishforum

Emine Hanım, Kürşat Tüzmen'in evinde kiminle görüştü?

Çevrimiçi ahmetdursun

• KURUCU
  • KATILIMCI
  • *
Eskiden ahlâk vardı
« Yanıtla #1 : Mayıs 10, 2010, 03:18:19 ÖS »
Eskiden ahlâk vardı
Başbakan Adnan Menderes"in, opera sanatçısı Ayhan Aydan"la ilişkisi vardı. Menderes, bu ilişkisini gizlemeye ihtiyaç duymayacak kadar pervasızdı.

Ama durum, bu gibi konularda çok hassas olduğu bilinen Cumhurbaşkanı Celal Bayar"ın da kulağına gitmişti. Bayar, uygun bir dille Menderes"i uyardı. Bu ilişkinin duyulmasının hükümete, partiye ve kendisine zarar vereceğini hatırlattı.
Bayar, ilişkinin muhalefet tarafından duyulmasından korkuyordu.
O da oldu.

Ulus Gazetesi Başyazarı Nihat Erim, ilişkiyi öğrenir öğrenmez, muhabir Cüneyt Arcayürek ile foto muhabiri Hüseyin Ezer"i, Başbakan Menderes"i Ayhan Aydan"ın evine girerken görüntülemekle görevlendirdi.

İki gazeteci, Aydan"ın evinin karşısında pusuya yatarak, iki gün iki gece bekledi. Fakat Menderes gelmedi.

Aklına koyduğunu yapan başarılı foto muhabiri Hüsey"in Ezer"in aklına bir cinlik geldi. Röportaj yapmak bahanesiyle Ayhan Aydan"dan randevu alacak ve evine girecekti. Evde ya bir belgeye rastlayacağını ya da Aydan"ın ağzından laf alacağını umuyordu.
*
Evet, Hüseyin Ezer başarmıştı ve Aydan"ın evindeydi.
Aradığı belge de sanki ayağına gelmişti. Büfede Menderes"in bir fotoğrafı duruyor ve üzerinde şöyle yazıyordu:

"Severek ve en iyi temennilerimle... Ayhancığıma..."
Ayhan Aydan kahve yapmak üzere mutfağa geçer geçmez, Hüseyin Ezer deklanşöre bastı.
Alacağını almıştı.

Ayhan Hanım"la opera üzerine bir süre sohbet ettiler.
Fotoğraf, ertesi gün CHP Genel Başkanı İsmet İnönü"nün önündeydi.
Başbakan Tayyip Erdoğan"ın Hitler"e benzettiği İnönü, bir fotoğrafa, bir Nihat Erim"in yüzüne baktı ve kükredi:

"Bu fotoğrafı önümden kaldırın ve bir daha da görmeyeyim."
İnönü, evet muhalefet lideriydi ama, insandı. Özel hayatın mahremiyetine, hele hele aşka büyük saygısı vardı.

CHP, o günden sonra, İnönü"nün istediği gibi, Menderes-Ayhan Aydan ilişkisini gömecek ve bir daha gündeme getirmeyecekti.

İnönü, istese, o tek fotoğrafla Menderes"in siyasi hayatını bitirebilirdi.
Onun gibi soylu ve erdemli insanları bugün mumla arıyoruz.
*
CHP Genel Başkanı Deniz Baykal"a kurulan komplo ve suikast iddiası...
Nasıl bir memlekette yaşıyoruz?
Daha doğrusu, bu güzel memleket, bu hale nasıl getirildi?
Dinleniyoruz, izleniyoruz, yatak odalarımızda bile gözetleniyoruz.
Siyaset kirlendi, medya kirlendi, vicdanlar kirlendi.
Ahlaksız, soysuz ve cibilliyetsizler tarafından kuşatıldık.
Sonumuz iyi görünmüyor.

SIRRI YÜKSEL CEBECİ

NOT: Bu satırların sahibine helal olsun, Sırrı Yüksel Bey"in bu yazısı istifa borazanı çalan, kendisine "dürüst" diyen bütün köşe cellâtlarına okutulup, ahlâkın ne olup ne olmadığı gösterilmeli...

Çevrimdışı Meltem yeli

• KATILIMCI
  • **
Ynt: Tayyip Erdogan'ın sevgilisi evli bir kadın mı?
« Yanıtla #2 : Mayıs 10, 2010, 04:54:42 ÖS »
"Çünkü ben kadınları,anamdan ötürü,kızımdan ötürü,eşimden ötürü saygın birer birey olarak gördüm.

Her ne kadar çoğu kendilerini öyle görmüyorsa dahi,hala benim gözümde onlar en değerli varlıklarımız,canlarımız,can yoldaşlarımızdır.
Kendi canına,can yoldaşına ihanet edenler,millete tecavüzden asla kaçınmazlar.

Anneler gününüzü bu duygular içerisinde kutluyorum."
Olay bu kadar işte. Teşekkürler üstadım. Ayrıca hastalanmışsınız. Geçmiş olsun dileklerimle saygıaları sunarım.

Çevrimiçi ahmetdursun

• KURUCU
  • KATILIMCI
  • *
Livaneli;CHP'de değişim isteyen bazı uluslararası güçler
« Yanıtla #3 : Mayıs 11, 2010, 12:41:29 ÖÖ »
Vakit-arama
<a href="http://www.dailymotion.com/video/xd9cik" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">Vakit-arama</a>

Kasetle başlayan büyük satranç

Zülfü Livaneli

Bugün Veda filmiyle ilgili teşekkürlerime devam edecektim ama ortaya çıkan kaset ve bunun yarattığı siyasi deprem, bu konudan söz etmemi zorunlu kıldı.

Duygularım bu işin komplo yönüne isyan ediyor.

Sekiz yıl önce gizli eller, bir odaya kamera yerleştiriyor, insanların en mahrem anlarını videoya çekiyor.

Sonra bu kaseti sekiz yıl boyunca saklıyor; belki şantaj için kullanıyor ve zamanının geldiğine karar vererek piyasaya sürüyor.

Bundan daha aşağılık bir siyasi mücadele şekli olamaz.
İkinci konu bu işi kimin yaptığı.

Mantığım bana bu işi AKP"nin ya da ona yakın çevrelerin yapmadığını söylüyor.

Çünkü seçim öncesinde değiliz.

Ayrıca Tayyip Erdoğan"ın bu yayına tepki göstererek sitelerden kaldırtması, Gül"ün üzüntülerini belirtmesi, RTÜK"ün ve yargının acele biçimde yayın yasağı getirmesi bunu açıkça ortaya koymakta.

Geriye kalıyor iki seçenek:

Ya CHP"ye yakın bazı çevreler sızdırdı bu kaseti
ya da CHP"de değişim isteyen bazı uluslararası güçler.

Çünkü önümüzde kurultay var.

Kasetin zamanlaması 14 ay sonraki seçimle değil, bu ay içindeki kurultayla ilgili.

Belki de Baykal"ı istifaya zorlayarak CHP"nin başına yeni bir kişiyi geçirme niyetinin başlangıç hamlesidir bu.

Böylece önümüzdeki seçimlerde CHP"yi iktidara getirme hesapları yapılıyor olabilir.

Uluslararası bazı çevreler de yapıyor olabilir bu hesabı.

Yani İran"la yakınlaşan ve İsrail"e kafa tutan Erdoğan"ı tasfiye edebilmek için önce Baykal"ı ortadan kaldırmaya yönelik bir satranç oyunun ilk hamleleri.

Uluslararası siyasetin bir satranç gibi yürütüldüğünden kimsenin kuşkusu yoktur herhalde. Bunlar ilk hamleler. Bakalım daha neler göreceğiz.

Siyasi analizler bir yana işin insani yönü çok ama çok çirkin.

Kişisel sorumlulukları ve işin ahlaki boyutu ne olursa olsun Baykal"a ve Baytok"a bir insan hakları ihlali uygulanmıştır.

Hem de en ağırından.  

haber.gazetevatan.com

Çevrimiçi ahmetdursun

• KURUCU
  • KATILIMCI
  • *
Tayyip beyin sevgilisi kadın bu mu?
« Yanıtla #4 : Mayıs 19, 2010, 05:49:05 ÖS »
Tayyip Erdoğan"ın sevgilisi evli bir kadın mı başlığında üstteki yazıyı paylaşmıştım.

Bu gün bir e-posta ile alttaki bilgileri aldım.

Tabii ki dedikodu şeklinde söyleniyor olmasının arkasında, sanırım ki Tayyip bey cephesinin sessiz kalması düşünülebilir.

Bu dedikodular Baykal olayından çok önceleri yazılıyordu lakin dikkat çekmiyordu.
Baykal ile birlikte dikkat çekici halde gelmiştir.

Türkiye yeniden kuruluyor, Erdoğan"da gidecek diyenler(http://ahmetdursun374.blogcu.com/turkiye-yeniden-kuruluyor-erdogan-da-gidecek/7894099) acaba haklımıydı?
Fakat ben şahsen hala ihtimal vermiyorum.

Aksi halde kendine güvenen bir insan olarak;"
Bu milleti ayakta tutan en önemli güç toplumsal ahlakımızdır. Bunun üzerinden mağdurlara oynayanlar var kusura bakmasınlar böyle bir anlayışı kabul etmemiz mümkün değil. Bu tür oyun oynayanlar eşlerine ihanet edenleri biz bu toplumun içinde mağdur olarak göremeyiz mağdur olarak da kimseye gösteremeyiz." diyebilir miydi?

Neyse, gelen iletiyi aktarayım.
Dün çok ilginç bir dedikodu duydum. Bir süredir bazı sosyete çevrelerinde biliniyormuş. Benim haberim yoktu. Sizlerin de olmayabilir diye duyuruyorum. Nadire İçkale adındaki sosyetik hatun (eskiden açıktı) ve evliydi.

Kocası öldükten bir süre sonra kapanmış. Sosyete dergilerinde sıkça rastlanan ve sıkça Umre" ye giden biri meğerse bizim başbakanın metresiymiş. "Second Lady" nin, "First Lady" ile görüşmemesinin nedeni, "First Lady" nin bu hatunla yakın arkadaş olmasıymış.

Asıl ilginç dedikoduya gelince: bir süre önce değerli başbakanımız bu hatunla " BİRLİKTEYKEN " en olmadık durumda sar"a krizi geçirmeye başlamış ve hatun kendisini hastaneye götürmüş. Bir süre sonra başbakanı tedavi eden doktor nedendir bilinmez çok sudan bir nedenle ölmüş. Ne diyorsunuz?
Dedi  kodumu?

Eh, haliyle ben de iletiyi paylaşan kişiye Tayyip Erdoğan"ın sevgilisi evli bir kadın mı? Başlığındaki yazıyı yolladım.

Bir zamanlar baş hanımefendi ile diğer hanımefendinin arasındaki soğukluğun nedeni acaba bu dedikodu olabilir mi?

Dilerim bizim yüzümüz kara çıkar ve bu dedikoduları paylaştığımız için utanırız.
BAYKAL"la Yaşadığımız Olayı Açıklarsam Yer Yerinden Oynar(http://www.toplumsalbilinc.org/forum/index.php?topic=10541.msg18461#msg18461) diyen ne demek istemişti acaba?

Ne de olsa ülkemizin başbakanıdır.

A.Dursun
------------
Not: Alttaki yorumun yayınlandığı siteye bakınız derim.
NADİRE İÇKALE İLE ERDOĞAN, HATTA A.KADİR AKSU ARASINDAKİ İLİŞKİYİ ANLATAN MAİLİN ÖZETİNİ YOLLARIZ HEMEN
http://www.turktime.com/default.asp?page=haber&id=61020

NOT: Turktime.com Sahibi Talat Atilla - Güneş Gazetesi Köşe Yazarıdır.

BÜYÜK TÜRKİYE LOBİSİNİN BAŞTACI ETTİĞİ 120 KİŞİNİN, TAKDİR TAM LİSTESİNDE 76. sıradadır. Aynı Listede İçkale bayanlarda 14. sırada göreceksiniz.
------------
Nadire İçkale Tayyip Erdoğan ilişkisi
http://www.milliyetciler.de/Forums-file-viewtopic-t-8625
Sosyetenin tanınmış isimleri Leyla Advan, Advan Mülkiye, Özden Akay, Ayşe Akıncı, Sevda Altıparmak, Koray Atmanoğlu, Gülbin Avcı, Tomris Avşar, Gülay Dağdeviren, Gül Ördekçioğlu, Şükran Öztiryaki, Sevda Tanmen, İnci Gazioğlu, Yeşim Bilici, Nur Bilici, Demet Öztekin, Nazife Yavuz, Nadire İçkale, Bahar Halıcı, Hülya Kalkavan, Muzzez Kalkavan ve Sinem Korkutata"nın da bulunduğu 88 kişilik grup, Türkiye"ye döndü.

Suudi Arabistan Hava Yolları ile Cidde"den İstanbul"a gelen "Sosyetik Umreciler" den bir kısmı, pasaport kontrolünün ardından doğruca gittikleri Atatürk Havalimanı"ndaki Free Shop"tan, rakı ve viski satın aldı. Kendilerini görüntüleyen gazetecilere tepki gösteren Umreciler, içkilerinin görüntülenmemesi için yoğun çaba harcadı.

Grup arasında yer alan İnci Gazioğlu ve Yeşim Bilici, çok güzel bir ibadet ortamı yaşadıklarını belirterek, "Çok mutlu olduk. Allah herkese nasip etsin" dedi. Umre"de bulundukları süre içerisinde gazetelerde yer alan haberleri abartılı bulduklarını belirten Gazioğlu, "Ben hem Laila"ya gidebiliyorum hem de Umreye gittim. Dini vecibelerimi de yerine getirebiliyorum demek ki. Bu haberler çok abartıldı" diye konuştu.

Ahrette mekânı cennet!

İçkale Şirketler Grubu"nun Başkanı Nadire İçkale, kızı Diyar Ceylan, Esin Demirören ve kızı Eymen"in de aralarında bulunduğu 90 sosyetik hanım, Umre için Suudi Arabistan"a gitti. Gezinin organizatörü olan Nadire İçkale, geçtiğimiz aralık ayında da yine bir grup arkadaşını aynı nedenle Suudi Arabistan"a götürmüştü. Dini vecibelerini yerine getirmeleri için dostlarına ön ayak olan Nadire Hanım"ın ahrette mekânı kesin cennet! Bu arada hanımlar Medine"deki 5 yıldızlı Intercontinental Oteli"nde 3 gün, Mekke"deki Hilton Oteli"nde de 5 gece birinci sınıf olarak konaklayacaklarmış. E, sosyetiklerin Umre"si de böyle olur tabii!

Bülent CANKURT

Kaynak:  otagim.com

Tesettürlü kadınların bikinili havuz keyfi.
http://arama.hurriyet.com.tr/arsivnews.aspx?id=162478

Çevrimiçi ahmetdursun

• KURUCU
  • KATILIMCI
  • *
MOSSAD'daki Tayyip Erdoğan kasetleri!
« Yanıtla #5 : Haziran 13, 2010, 01:28:45 ÖS »
Akbank, Garanti Bankası ve Ilısu Barajı

MOSSAD"daki Tayyip Erdoğan kasetleri!

Sabahattin ÖNKİBAR/12 Haziran 2010
Ya Netenyahu hükümeti
gidecek ya da AKP!  Hayır bu söz bana ait değil, AKP"nin çok önemli bir isminin beyanıdır ve bunu 32. Gün Programında aktaran da AKP"nin  değer verdiği bir isim olan Prof. Doğu Ergil"dir.
Tespit doğru, bugün ortada böyle bir hal var ancak AKP"ye paralel olarak söz konusu edilen  Netanyahu hükümeti değil bizatihi İsrail devletidir, zira  Netanyahu"nun kararında  koalisyonda bulunan Barak"ın İşçi Partisinin yanı sıra devletin kendisi var. Buradan hareketle söylenecek olan şudur: Ya AKP gidecek ya da İsrail çiğnenecek!
Bu tespiti yaptıktan sonra gelelim Tayyip Erdoğan"ın son dönemdeki seyrine?
Recep bey"in bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olanlardan olmadığı ve duygularla değil akıl ve bilgi ile hareket ettiği, Siyonistlerden aldığı madalyalarla sabittir.
Dün Yahudilerden madalyalar alan biri bugün onlara cihat ilan ediyorsa, belli ki Erdoğan"ın hepimizin bildiklerinin dışında özel bilgileri vardır.
Cüneyt Zapsu"yu Washingtonlara gönderip Musevi Lobilerine  "Başbakanımızı deliğe süpürmeyin, kullanan" dedirten ya da öyle demesine ses çıkarmayan biri bugün İsrail"e ve Yahudilere kin kusma noktasında ise, bunun açıklaması, kaleminin kırılması kararına isyandır.
Evet Tayyip Erdoğan"ın verdiği son eksen kayması ve Yahudi düşmanlığı fotoğrafı, denize düşenin yılana sarılması gibi bir şeydir!
Küresel devlet  tarafından üstünün çizildiğini herkesten iyi gören Erdoğan, son bir hamle ile karşı tarafa maliyet hatırlatmaları yaparak kendini kurtarmanın arayışındadır.
Peki yakın geçmişe kadar sevgili konumunda olan Erdoğan niçin mi gözden çıkarıldı?
Bunun İran"ı sahiplenmeden, Türkiye"de radikal İslâm"a zemin  ve iklim inşa etmeye kadar pek çok sebebi var.
Aslında Erdoğan"ın İsrail ile ipleri iki yıl önce kopmuş lakin bu açık ABD ve İsrail"den çok hoşlanmayan Obama ile kapatılmaya çalışılmıştı. Geçen süre içinde özellikle İran politikası Tayyip bey"i Washington nezdinde de güçsüz kıldı ve bugüne gelindi.
Bazılarımız küresel devlet, İsrail ve ABD"nin etkisi çok mu önemli diyebilir!
Önemli, çünkü Türkiye bugün bir kasetle yılların karizmatik genel başkanını (Baykal"ı) gömebilen bir ülke konumundadır ve dolayısıyla benzer şeylerin olmayacağının garantisi
yoktur.
Hoşumuza gitsin gitmesin, Türkiye,  Irak"daki PKK üslerini bile ABD ve  Heron olayı ile İsrail sayesinde vurabiliyor. Dolayısı ile öylesi teknolojiye sahip ülkelerin Ortadoğu"nun merkezi sayılan Türkiye ve yönetenleri ile alakalı olarak uydular vasıtası ile özel arşivler tutmamaları  düşünülümez.
MOSSAD gibi bölge liderlerinin sağlığı hakkında  bilgi sahibi olmak için kaka avcılığını bile yapan bir yapının siyasal İslâm referanslı Türkiye Başbakanı Erdoğan"ı izlememesi ve arşiv stoku yapmaması tasavvur edilemez!
Bu realiteler ışığında özellikle Baykal"a yapılan kaset operasyonu sonrasında durumdan,Türkiye"de siyaseti yeniden dizayn ve  kendisi için de tasfiye sonucunu çıkaran Erdoğan, can havliyle militan İslâmcı kartını çıkararak önce pazarlığa, olmazsa vuruşarak olabildiğince ayakta kalmaya çalışıyor ve belki de hakkında servis edilecek MOSSAD kasetlerine komplo gerekçelerini yaratmaya çabalıyor! Tayyip Bey"in son hali bunların yansımasıdır.
İLGİNÇ TERCİH
Aydın Doğan AKP üssünde dubleks daire aldı!
Son bilgi dün geldi.. Malum AKP"nin rutin dışı işlerinin görüldüğü derin bir üssü var. Dikmen birinci Etap"daki bu üsse sadece önemli işadamları ve medya patronları değil, bazı bürokrat, savcı ve yargıçlar da gelip gidiyormuş!. Haber kaynağım, dün Aydın Doğan"ın bu üsde dubleks bir daire satın aldığını söyledi.. Peki bu daire tam olarak nerede mi? Dikmen Vadisinde Çankaya Konut Kuleleri diye bilinen  iki adet pembe kule var. İşte Aydın Bey, bu kulelerin Ankara"ya bakan kısmından 500 küsur metrekarelik dubleks bir daire almış ve Ankara"ya geldiğinde ilk durağı burasıymış. Diyeceksiniz koskoca Aydın Doğan"ın dukleks daire alması haber mi? Haber, çünkü daire alınan bina AKP"nin gizli işlerinin görüldüğü merkezi... Aydın bey Ankara"da başka bir yer bulamadı da burayı neden tercih etti dersiniz?
HALEP ORADAYSA
Yandaş gazeteciliğin kriterleri
1) Tayyip Erdoğan ile Abdullah Gül"e iman etmek. Onları  Peygamber gibi görmek, izlerinde yürümek, ağızlarından çıkanı Allah kelamı gibi görmek ve  her türlü eleştiriden muaf tutmak.
2) AKP"yi din gibi görerek eleştiri dışında tutmak!
3) AKP"ye karşı olanlara, darbeci, Ergenekoncu ve İsrail uşağı demek.
4) TSK"yı Kemalist çete gibi görmek.
5) Yüksek yargıyı Alevi Örgütü gibi
sunmak.
6) Hilmi Özkök"ün yanı sıra  Tayyip beyle işbirliği yapan  muhtıracı Yaşar Büyükanıt"ı  sadece Erdoğan"la uzlaştığı için sahiplenmek!
7) İktidarın hiçbir icraatını eleştirmemek, habire CHP"ye saldırmak!
8- Demokrasi ve AB gibi kavram  ve kurumları dönemsel olarak sahiplenip istismar etmek!
9) CHP"nin 80 yıl önce yaptığı her yanlışı yazıp AKP"nin bugün yaptığı rezilliklerin bir tanesini bile görmemek!.
10) Kürtçülüğü insan hakkı, devamlı Türk Milleti genel kavramını ise bölücülük gibi sunmak!
11) AKP"li Bakanlıklar ve Belediyelerden iş takibi yapıp nemalanmak ve Boğaz"da villa pardon gecekondu (!) sahibi olmak!
12) Devletin ve TMSF"nin Televizyonunda 100 milyar ve benzeri uçuk maaşlar
almak!

Çevrimiçi ahmetdursun

• KURUCU
  • KATILIMCI
  • *
İddia: Kaset AKP"deydi
« Yanıtla #6 : Temmuz 04, 2010, 05:51:23 ÖS »
İddia: Kaset AKP"deydi

Can Ataklı

Piyasada satılan bir kitap var. Adı: "Kemal" Bu ismi görünce anlıyorsunuz ki anlatılan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu.

Kitabın yazarı bir gazeteci olan Zübeyir Kındıra. Ankaralı gazeteci ciddiyetiyle tanınıyor.

Kitabın 30 ve 31"inci sayfalarında çok önemli ve daha önce hiç duymadığım bir iddia var. İnternete baktım, bu iddia henüz hiçbir yerde yayınlanmamış. Bu bölüm hakkında bir yalanlama da olmamış.

Kındıra, Deniz Baykal"˜ın CHP Genel Başkanlığı"ndan istifa etmesine neden olan kaset olayını anlatıyor. İsimleri vermiyor ama tarif ediyor. Gerekçe söylüyor.

Ama en önemlisi bu kasetin hayli yüklü bir para karşılığı satın alındığını ve AKP"ye verildiğini ileri sürüyor. Üstelik yeni de değil, 2007 seçimlerinden önce ulaşmış iddiaya göre kaset AKP"ye ve Başbakan Erdoğan"ın da haberi varmış.

Ben üzerinde fazla yorum yapmak istemiyorum. İşte o kitabın 30. sayfasındaki ilginç iddia aynen aşağıda:

"Kaset aslında Baykal"ın da dediği gibi "˜son iki haftanın ürünü" değildi. 2007 seçimleri öncesinde kullanılmak istendi. Ama o tarihlerde AKP"nin rakibi yoktu. Anketler yüzde 47"˜yi gösteriyordu. Böyle bir yıpratmanın, zaten yenileceği belli olan Baykal"ın o sırada "vurulmasının" anlamı yoktu. Böyle bir şey önemli bir kozu harcamak demekti. İleride ve çok gerektiği bir zamanda kullanılmak üzere saklandı.

Kasetler basit bir kurmaca ile hazırlandı. Kıbrıs"ta kumarhaneler başta olmak üzere birçok isme milyonlarca dolar borcu olan biri tarafından pazarlandı. Hem de bir değil birkaç kesime. Kasetten gelen paralarla borçlar ödendi. Ama kaseti satan kişinin hâlâ 1 milyon dolar kadar borcu var.

Kasetin ulaştığı kesimlerden biri kaseti inceletti. Kendisini CIA Türkiye radyosu şefi olarak tanıtan biri tarafından incelendi. Sesbilim uzmanı olan ve 7 dil bilen bir profesör inceleme sonucunda; seslerin Baykal ve Baytok"a ait olduğu raporunu hazırladı.

Başbakan Erdoğan"a yakın ve iki yıl önce sürpriz ölümü ile tüm ülkeyi üzen, hâlâ adı birçok spor tesisine verilen ünlü bir ismin de akrabası olan bu uzmanın verdiği rapor AKP kurmaylarına ulaştırıldı. Dahası kaset olayı patladıktan sonra bu rapor ve raporu hazırlayanların ismi, bu raporun Erdoğan"a iletildiği yolundaki bilgiler Deniz Baykal"a gitti.

Baykal bu bilgileri alınca, problemi çözdü."

NOT: Sordum, kaseti satan kişinin Nesrin Baytok"a çok yakın bir isim, 7 dil bilen sesbilimci profesörün ise AKP yanlısı bir gazetenin yazarı olduğu cevabını aldım.
Müthiş kadının yeni kitabı

Nalan Türkeli"yi daha önce yazdığı kitaplardan ve basından tanıyordum. "Varoşta Kadın Olmak" kitabıyla birden ünlenen Nalan Türkeli "İki Hayat ve Düşlerimde Sen Varsın" adlı kitaplar da yazmıştı.

Geçenlerde aradı, gazetede ziyarete geldi. Böylelikle Nalan Türkeli"˜yi daha yakından tanıma fırsatı buldum.

Çok zayıf, hayli esmer, yüzünde yılların acılarının çizgileri ile her şeye rağmen hayat ve umut dolu, ne dediğini bilen, eğitim kurumlarından geçmemiş bir eğitimli kadındı karşımdaki.

Yeni kitabını uzattı. "Belki De Hiç Yok Ölüm." Adına baktım, gülümsedim, ama bu gülümseme yazarın kimliğini bilince mutluluk gülümsemesinden çok acı bir gülümsemeydi galiba.

Nalan Türkeli"nin çileli bir yaşamı var. Gerçekten gecekonduda yaşamış, yaşıyor. Neredeyse çocuk yaşta evlendirilmiş, kocasını trafik kazasında kaybetmiş, yaptığı ikinci evlilikte ise yüzü gülmemiş yine kendi başına kalmış.

Ama çileli hayat Türkeli"yi hiç yıldırmamış. Yazmaya başlamış. Güzel de olmuş. Kendisini yetiştirmiş. Ne bulursa okumuş, sormuş, öğrenmiş.

Türkeli"nin yeni kitabı "Belki De Hiç Yok Ölüm" pek çoğumuzun başına gelebilecek anne hasta evlat ekseninde günün tüm siyasi, ekonomik ve sosyal olaylarının harmanlandığı bir roman. Birbiri ardına gelen cümlelerin içindeki duyguları, düşünceleri ve gerçekleri bir solukta okuyorsunuz.

Nalan Türkeli, kitabını raflarda sattıramıyor çünkü ancak baskı parası bulabilmiş, o da eski kitapların gelirinden. Bu nedenle internet ortamında satabiliyor kitaplarını. Bu gerçekten müthiş kadının kitabını okuyun derim. İnternete girin, kitap satan sitelerde Nalan Türkeli adını bulun ve ısmarlayın. Pişman olmayacaksınız.
Biri bizi çok kötü kazıklıyor

İİki gündür özellikle AKP"li medyada zafer çığlıkları atılıyor. Büyümede neredeyse dünya rekoru kırmak üzere olduğumuz, şans eseri OECD ülkeleri birincisi olduğumuz, krizi teğet geçtiğimiz yazılıp söyleniyor.

Sevindirici tabii bu haberler de ne kadarı doğru. Aklı başında ekonomistler dibe vurduktan sonraki çıkışın normal olduğunu belirterek aslında hâlâ ekside olduğumuzu vurguluyorlar.

Aslına bakarsanız vatandaşa yansımadıktan sonra büyümüşsün büyümemişsin fark etmiyor.

Örneğin baksanıza 500 en büyük şirketin toplam satışları yüzde 10 düşmüş ama kârlılık yüzde 62 artmış. Bu işte bir gariplik yok mu? Satışlar düşüyor ama kâr artıyor. Bankalarda da durum böyleydi. Herkes fakirleşirken bankaların kârları dudak uçuklatan rakamlara çıkmış durumda.

Türkiye halkı birileri tarafından fena halde kazıklanıyor mu nedir?
Tavuk böyle mi taşınır?

Hayvansever bir okurum tüm tavuk üreticilerine bir mesaj göndermiş. Günümüz siyasetinin yarattığı koyu gri havaya rağmen duyarlı insanların varlığını göstermek amacıyla bu mesajı sizlerle paylaşmak istiyorum: Geçenlerde TEM karayolunda giderken yanımdan geçen kamyonda gördüklerimden dolayı dehşete düştüm. Kamyonun üzerinde minicik kafesler ve kafeslerin herbirinin içinde silme dolu canlı tavuklar vardı. Bu insanlık dışı görüntüden dolayı insanlığımdan utandım. İşlerinizi yaparken ve hayatınızı kazanırken, bu sisteme daha insani bir çözüm bulamaz mısınız? Yoksa bu hep böyle devam edecek ve sizler hayatınızı kazanmak pahasına bu tavukçukların işkenceli ölümlerini normal mi karşılayacaksınız?
Hüseyin Çelik"in başlattığı üç aşamalı SBS"yi Nimet Çubukçu bitirdi. Bu karmaşadan dolayı kimseye kızmayalım. Zira kendileri gençlerimize, deneme yanılma yoluyla öğrenmenin inceliklerini öğretiyor!

(Gani Yıldız)
http://haber.gazetevatan.com/haberdetay.asp?Newsid=314582&Categoryid=4

Çevrimiçi ahmetdursun

• KURUCU
  • KATILIMCI
  • *
Recep Bey'e Şantaj Videosu Cüneyt Zapsu'da
« Yanıtla #7 : Ağustos 28, 2010, 05:39:56 ÖS »
Tayyip Erdogan"ın sevgilisi evli bir kadın mı?
http://ahmetdursun374.blogcu.com/tayyip-erdogan-in-sevgilisi-evli-bir-kadin-mi/7827271

Birileri üstteki yazıyı silmişler.Bu da yeniden düzenlenmiş hali
http://ahmetdursun374.blogcu.com/silinen-kimce-yasaklandigi-bilinmeyen-yazim/8719349
-----------
EMİNE ERDOĞAN"IN GÖRÜNTÜLERİ ÖZEL HAYATTIR
http://www.toplumsalbilinc.org/forum/index.php?topic=10578.0
--------
AKP"DE NELER OLUYOR?ZAPSU,EGEMEN BAĞIŞ SIRA İLE...
http://www.toplumsalbilinc.org/forum/index.php?topic=424.0
Bütün pislikler ortalığa saçıldı.

2. Ergenekon İddianamesinde, Em. Org. Eruygur"un bilgisayarından çıktığı iddia edilen "Temalar" adlı belgede, Tayyip Bey"e şantaj kasetlerinin Cüneyt Zapsu"da olduğu belirtiliyor.
"Temalar"da konu şöyle açıklanıyor:
"Zapsu önemli bir CIA ajanı.

İstanbul"daki ABD Başkonsolosluğ unda Tayyip Bey"in önüne bir Yol Haritası koyuluyor ve Başbakan olması halinde yapacağı her şey tek tek anlatılıyor. Tayyip Bey de bunları not alıyor.
İşte, Tayyip Bey"in Amerikalılardan nasıl talimat aldığını gösteren bu sahneler videoya alınmış.
Zapsu da, bu videoyu şantaj aracı olarak kullanıp Tayyip Bey"i istediği çizgide tutuyor."
ABD Başkonsolosluğ u"nda Tayyip Bey"e talimat verilmesi sahnelerini hangi güç videoya alabilir?
Ve bu videoyu CIA ajanı Zapsu"ya kimler ne için verebilir? Cevabı çok kolay,

Ergenekon davasının 82. Duruşmasında gazeteci Hayrullah Mahmut Özgür"ün sorgusu yapıldı.
Star gazetesinin Uzan Grubuna ait olduğu dönemde 2003 yılında Ankara Temsilciliğini yapan Özgür, çapraz sorgusu sırasında çarpıcı bilgiler verdi.
Bu bilgilere göre:
Tayyip Bey, Belediye Başkanı olduğu dönemde Zapsu ile birlikte ABD Başkonsolosluğu"nu ziyaret ediyor.
Başbakan olması halinde neler yapacağını anlatıp sözler veriyor.
İşte bu sahnelerin videosunu bazı kişiler Hayrullah Mahmut"a izletiyorlar.
Videoyu Mahmut Bey"e izletenler, bu kaseti Uzanlar"a 50 milyon dolar karşılığında satmak istediklerini, bu konuda aracılık yapmasını istiyorlar.
Uzanlar para vermeyi reddediyor, kaset bedava verilirse yayımlayacaklarını söylüyor.
Fakat, Mahmut Bey, bu kasetin sonradan Uzan"lar"ın eline geçtiğinden şüphe ettiğini açıklıyor.
Video kaseti askeri istihbaratın da ilgisini çekiyor.
Jandarma İstihbarat, Mahmut Bey ile ilişki kurarak kaset hakkında bilgi istiyorlar ve Uzanların niyetini soruyorlar.
Aynı konuda Eruygur Paşa ve Levent Ersöz de mahmut Bey ile görüşüyorlar. Kasetin içeriğinin hükümeti yıkmaya yetip yetmeyeceğini soruyorlar.
Kısa bir süre sonra Uzanlar hakkında operasyon başlatılıyor.

++++++++++++ +++++++++ +++++++++ +++++++++ +++++++++ ++++
Bundan sonra savcılarla Mahmut Bey arasında şu konuşma geçiyor:
SAVCI:
Eruygur sizden kaseti istedi mi?
MAHMUT ÖZGÜR:
Bu sorunuz saçma sapandır. Kaset bende değildi ki. Bu CD"yi cebinizde 5 dakika bile taşıyamazdınız. Cebinizde bu CD varken kimse sizin güvenliğinizi sağlayamaz
Başıma ne geldiyse bu videoyu izlememden sonra gelmiştir.
++++++++++++ +++++++++ +++++++++ +++++++++ +++++++++ ++++

Daha sonra söz alan tutuklu sanık İsmail Yıldız, kendisinin de bu CD ile ilgili olarak Gen. Levent Ersöz"le görüştüklerini söyledi. Ersöz"ün bundan yani hükümetin bu nedenle yıkılması olasılığından tedirgin olduğunu söylediğini. Kendisinin de bundan hükümetin haberdar edilmesini önerdiğinde Ersöz"ün "elimde malzeme yok ki gidip hükümete anlatayım" cevabını verdiğini. Buradan Ersöz ve Eruygurların ellerinde bulunmadığını anladığını belirtti.

Ardından söz alan İşçi Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek"in, Özgür"e sorduğu sorular ve Özgür"ün yanıtları şöyleydi:

PERİNÇEK:
İzlediğiniz, ABD İstanbul Başkonsolosluğ undaki toplantı görüntülerinde, Tayyip Erdoğan"ın "özelleştirmeyi sonuna kadar götürme" taahhüdü dışında başka başlık var mı? Görüntülerde Cüneyt Zapsu da var mı?

MAHMUT ÖZGÜR:
Görüntülerde RTE, Neo-Sevr dediğimiz sonradan yaşananlarla somutlanan ABD"yle gizli anlaşmanın tüm maddelerini kabul ettiğini, Ermeni soykırımının kabul edileceği, Büyük Ermeni devletinin kurulması, anayasa değişikliği, AB uyum yasalarının değiştirilmesi, TSK etkisizleştirilmesi vb tüm hususları kabul ettiğini söylemektedir. Başkaca taahhütlerde vardı aklımda kalan bunlardır.
Görüntülerde Cüneyt Zapsu da bulunmaktadır.

PERİNÇEK:
Kendisini ÖKK"lı (Özel kuvvetler) olarak tanıtarak gelen ve sizinle görüşen kişinin, Genelkurmay Başkanlarının 30 milyon dolar rüşveti paylaştıklarını, birbirlerine suikast tertiplediklerini ve benzeri uydurma bilgiler anlattığını, bunun Fethullahçılardan gelen bilgi olduğunu söylediniz? Tahmin mi somut verilere mi dayanıyor?

MAHMUT ÖZGÜR:
Tahmin değil somut verilere dayanıyor. Fethullahçılardan gelen bilgi olduğunu somut verilerle anladım. Bu yaz sıcak geçecek ve bunlar ortaya çıkaca

(7 Mayıs 2009) TARİHLİ ERGENEKON DAVASI TUTANAKLARINDAN ALINMIŞTIR.
ozelarsiv.blogspot.com

Çevrimiçi ahmetdursun

• KURUCU
  • KATILIMCI
  • *
Şok iddia; Bir siyasi liderin daha kaseti var
« Yanıtla #8 : Ekim 20, 2010, 02:42:42 ÖS »
Nadire İçkale"nin otelindekileri "sol" saymıyorum. Çoğu neo-reaksiyoner veya yeni-mürtecidirler. Yaşar Kemal, 1969 yılında, Türkiye İşci Partisi"nden ve soldan ayrıldı. 1970 yılında TiP Kongresi"nde "Türkiye"de Kürtler vardır" kararı alınırken ne Yaşar Kemal ve ne Vedat Türkali vardı. Resimlerini gördüm, o günlerden bir tek Tarık Ziya Ekinci, otelde oturuyordu. O kararda ben vardım, ama Nadire İç Kale"nin otelinde oturanlarla değil yolumu, sokaklarımı dahi ayırmış durumdayım.
http://www.haber10.com/makale/5872/
Nadire İçkale Tayyip Erdoğan ilişkisi
realistwebtr.üçler.net

BU BÜYÜK AŞK'I BİLİYORMUYDUNUZ? Tayyip Erdoğan ve Nadire İçkale Aşkı: Tayyip Erdoğan meydanlarda bel altı siyaseti yapmaya devam ederken, gündeme bomba gibi bir iddia düştü.

http://www.yarenturkhaber.com/haber/295661/bu-buyuk-aski-biliyormuydunuz.html

Nadire İçkale, Nimet Çubukçu, Erdoğan İlişkisi
http://bekirozturk.net/bhaber/yazar/15573-nadire-ickale-nimet-cubukcu-erdogan-iliskisi.html

Açılamıyorsa
http://bekirozturk.net/bhaber/popup/haber-yazdir.asp?haber=15573&resim=True

Tayyip Erdoğan ve Avukatları neden bu iddiaları gündeme getirenlere dava açmıyorlar.
http://bekirozturk.net/index.php/nadire-ickale-nimet-cubukcu-tayyip-erdogan-iliskisi/

SONER YALÇIN’LA NADİRE İÇKALE’NİN NE İLİŞKİSİ VAR
http://www.odatv.com/n.php?n=soner-yalcinla-nadire-ickalenin-ne-iliskisi-var--1201121200

Ortada bir piç var sahibi akp li bakan...?
http://www.firtinagenclik.com/forum/thread---5065
------------------
Şok iddia; Bir siyasi liderin daha kaseti var

20.10.2010
Şok iddia!
Bir siyasi liderin daha kaseti var

Eski Ak Parti Ankara İl Başkanı Dr. Tunay Demirtaş, bir siyasi liderin bir kadınla porno görüntülerinin olduğu kasetin yakında ortaya çıkabileceğini iddia etti.

Güneş gazetesinin haberine göre, Deniz Baykal"ın CHP genel başkanlığını bırakmasına neden olan kaset skandalının ardından bir lidere ait yeni bir kaset daha var. Baykal"dan daha çok ses getireceği öne sürülen kasetle ilgili konuşan Demirtaş, skandal görüntülerin Eylül 2008"de çekildiğini belirtti. Demirtaş, bu bilgiye nasıl ulaştığı sorusuna da şu yanıtı verdi: "Bu kişiler benimle temas etmek istediler, reddettim. Yakın çevreme kasetin çekildiği tarihi vermişler. Kaseti izleyerek detayları bana aktaran tanıdıklarım oldu. Lüks bir mekânda, siyasi liderin bornozlu hali ile başlayıp, nahoş görüntülerle devam ediyormuş."
gazetevatan.com
http://www.toplumsalbilinc.org/forum/topic-10516.msg19185.html#msg19185
-----------
Recep Bey"e Şantaj Videosu Cüneyt Zapsu"da
http://www.toplumsalbilinc.org/forum/topic-10516.msg21229.html#msg21229

Çevrimiçi ahmetdursun

• KURUCU
  • KATILIMCI
  • *
Recep Tayyip Erdoğan Emine Hanım'dan ayrılsın...
« Yanıtla #9 : Kasım 16, 2010, 12:55:36 ÖÖ »
Böyle bir terbiyesizlik yapılabilir mi?
Böyle bir ahlaksız benzetme yazılabilir mi?
Oktay Ekşi özür diledi.

Adam için arada bir "yazdıklarını okumadan yayınlıyor" diye düşünüyordum.

Meğerse okuyormuş.

Peki bu konuyu yeniden gündeme getirmesinin altında ne yatıyor olabilir?

Az kaldı az....
Söylüyordumya az kaldı az diye...

Bekleyin hele, daha neler olacak....

Olmağa olacakta, gelen gideni aratacak mı onu tanrı bilir.

Değişmeyen kural ise hep arattığı olmuştur.

A.Dursun

Sabah Gazetesi"nde dün bir makale çıktı.
Yazan Engin Ardıç.

Şöyle yazdı:
"(...) Kemal Bey eğer Bülent Bey gibi olmak istiyorsa, herşeyden önce kendisine bir de Rahşan Hanım şarttır.

Sevim Hanım"dan ayrılsın, kiminle evlensin, kiminle evlensin... Buldum: Ya Canan Arıtman"la, ya Nur Serter"le.

Gürsel Tekin"e de Sevgi Erenerol"u istemeye gideceğim çiçek ve çikolata yaptırıp, cezasını Yargıtay bozunca."

Şimdi kimsenin buna bir itirazı yoksa...
Kimse bunu ahlaksız olarak nitelendirmiyorsa...
Birileri buna gülüp geçiyorsa...
Bu yazara kimse haddini bildirmiyorsa...

Birileri çıkar ve der ki:
Recep Tayyip Erdoğan Emine Hanım"dan ayrılsın, Nimet Çubukçu ya da AKP Grup Başkanveli Ayşe Nur Bahçekapılı ile evlensin.
Böyle bir terbiyesizlik yapılabilir mi?
Böyle bir ahlaksız benzetme yazılabilir mi?
Oktay Ekşi özür diledi.
Yetmedi.
İstifasını istediniz.
Peki, Engin Ardıç"tan ne talep ediyorsunuz?
Sessiz mi kalacaksınız, bu pespaye benzetme karşısında?
Lütfen seviyenin bu kadar düşmesine izin vermeyiniz.
Kimse var mı orada?..

Odatv.com

Çevrimiçi ahmetdursun

• KURUCU
  • KATILIMCI
  • *
NİMET ÇUBUKÇU, NEDEN EŞİNDEN SÖZ ETMEZ?
« Yanıtla #10 : Aralık 03, 2010, 10:26:17 ÖS »
Yukarda söylemiştim...
Bu sözü hiç sevmiyorum ancak söylemiştim.
Yine söylüyorum...
Daha neler olacak neler...
Biraz daha bekleyin.
Benim kendimce tahmin ettiğim süreç biraz hıslanmış görünebilir, lakin daha neler olacak neler...

NİMET ÇUBUKÇU, NEDEN EŞİNDEN SÖZ ETMEZ?
Der Spiegel"in haberinde, Erdoğan"ın seçtiği çalışanların kalitesizliği vurgulanırken, Bakan Nimet Çubukçu"nun Emine Hanım"ın yakını olduğu için bu görevde olduğu ve her ne hikmetse hep oğlundan bahsedip eşinden hiç bahsetmediği vurgulanıyor.

Bir bakanın, uyuşturucu işine bulaştığı iddiaları ve küçük kızlara düşkünlüğü vurgulanırken, Erdoğan"ın hükümet olmadan önceki, "Demokrasi, bizi ulaşmak istediğimiz noktaya götürecek bir trendir" sözünün ABD belgelerine girdiği belirtiliyor.

http://www.odatv.com/n.php?n=erdogan-hakkinda-inanilmaz-iddialar-2911101200

Çevrimiçi ahmetdursun

• KURUCU
  • KATILIMCI
  • *
Emine Hanım, Kürşat Tüzmen'in evinde kiminle görüştü?
« Yanıtla #11 : Ocak 17, 2011, 05:07:04 ÖS »
Küçük bir not düşeyim.

Yakında gayrimeşru bir çocuktan söz edilirse hiç şaşırmayın. Ne de olsa İsrail, çıkarları için yapamayacağı hiç bir şey yok desem yanlış olmaz.
Öyle bir iddia olacaksa bile, kim hakkında, kimin, kimden vs..gibi kısımları ancak tahmin edebiliriz.
Zaman yaklaşıyor, İsrail gizli servisi her an yeni bir hamle yapabilir. Bu benin öngörümdür. Doğru yanlış bir iddia değil elbet ki.

Haberleri dikkatle takip edin ve haber aralarındaki özel ifadelere mutlaka dikkat edin.
Benden bu kadar...
A.Dursun
------------
Takunyalı Führer"den...

Gelin ne siz o görüşmeyi sorun, ne de ben anlatayım.
Bırakın Emine, Emine olarak kalsın.

Ergenekon tezgâhı ile tutuklanmamdan bir süre sonra, savcı Zekeriya Öz ek ifade almak amacıyla tekrar savcılığa çağırdı.

Zekeriya her zaman olduğu gibi altı yedi saat beklettikten sonra makamına teşrif etti. Niye bekletmesin. Yandaş basının ertesi gün aynı başlıklarla çıkması lazım..."Savcı dokuz saat ifade aldı."

Nasıl olsa insanların gerçeklerden haberi yok. Gazeteleri okuyanlar "Uf neler sordu acaba" diyecek, onlar da şovlarını sürdürecek. Aslında soracağı bir şey de yoktu.

Sara krizi nedeniyle ortaya çıkan bir başka gariplik de, Tayyip"i son anda hastaneye yetiştiren ve onun hayatını kurtaran Ömer Çe-lik"in Emine ile arasının düzelmeyişi ve Tayyip"in yanından uzaklaştırılmasıydı.

ERGÜN POYRAZ 241

Sorduğu; Onu tanıyor musun, bunu tanıyor musun, şunla niye görüştün, bunla niye konuştun? Sorularına, "bu tür zırvalarla uğraşacağına, Tayyip"in Papa ile görüştüğü gün Emine Erdoğan Kürşat Tüzmen"in evinde kimle görüşmüş onu araştır. Sana cevabım bu" dedim.

Hayatımda bir insanın bu denli korku ve telaşa kapıldığım ilk orada gördüm. Önce sesi kısılan, nutku tutulan Zekeriya, "Ben bunu ifadeye yazamam" şeklinde itiraz etti. Ben de kendisine "O halde ifadenin altına imzayı sen atarsın" diye cevap verdim.

Korku ve panikle gözleri faltaşı gibi açılan Zekeriya, "O zaman ifadeyi imzalamayacağını kayda aldırayım. Kendimi kurtafayım" şeklinde bir teklif getirince "İyi yazdır" dedim ve böylece Zekeriya derin bir oh çekti.

İfade vermemin üzerinden çok geçmeden, 28 Ağustos 2008 tarihli Sözcü Gazetesi manşetten hemen hemen tam sayfa "Emine Hanım, Kürşat Tüzmen"in evinde kiminle görüştü" başlığıyla çıkıyor, "Çok gizli görüşme, Papa"nm Ankara"ya geldiği gün gerçekleşmiş. Böyle bir görüşme oldu mu? Olduysa kiminle yapıldı? Ne konuşuldu" şeklinde sorular soruluyor, ancak dağlardan taşlardan ses geliyor, Emine"den ve Tayyip"den çıt çıkmıyordu. Onu diğer gazeteler ve İnternet siteleri takip ediyordu.

Mayıs 2010"da Deniz Baykal ile Nesrin Baytok"a ait olduğu iddia edilen görüntüler internette yayınlanıyor, Baykal, bu görüntüler komplo diyerek kabul etmiyor ve CHP Genel Başkanlığı"ndan istifa ediyordu.

Tayyip, 14 Mayıs 2010 tarihinde Atina ziyareti öncesi sanki olay gerçekmiş gibi şunları söylüyordu:

"Eşlerine ihanet edenleri hiçbir zaman bu toplumun içinde kalkıp da mağdur olarak göremeyiz...

Şu ana kadar ana muhalefet lideri böyle bir şeyi yapmadığını da söylemiyor. İsmi geçen diğer isim, o da söylemiyor..."

Ne diyor Tayyip;

"Muhalefet lideri böyle bîr şeyi yapmadığını söylemiyor..."

242 TAKUNYALI FÜHRER

Baykal"in komplo demesi demek ki kendisine yetmemiş. Bir de "yapmadım" açıklaması bekliyor.

O halde soralım zat-ı âlilerine;

28 Ağustos 2008 tarihli Sözcü Gazetesi"nin manşetten hemen hemen tam sayfa "Emine Hanım, Kürşat Tüzmen"in evinde kiminle görüştü" başlığıyla çıkan habere en ufak bir itirazda bulunamadı.

26 Kasım 2008 tarihli Yeniçağ gazetesi de, "Emine Erdoğan Kürşat Tüzmen"in evinde gizlice kiminle görüştü" şeklinde bir soru soruyordu. Yine aynı tarihli Hürriyet, Cumhuriyet ve Milliyet gibi gazeteler de Emine"nin Tüzmen"in evinde kiminle görüştüğünü haber yapıyorlardı.

Ve yine Tayyip ile Emine"den çıt çıkmıyordu.

Niye?

Baykal"dan bekledikleri açıklamaları kendileri niçin yapamadı? Sahi neden?

11 Eylül 2008 tarihli Vatan, 12 Eylül 2008 tarihli Akşam ve Milliyet gazeteleri ile "habervitrini.com" gibi internet siteleri ise şunları yazıyordu:

"Kandıra F tipi cezaevinde Ergenekon tutuklusu olarak bulunan yazar Ergün Poyraz"m cezaevinde yazdığı "İplikçi" adlı kitap garip bir sansüre uğradı.Yönetmeliklerde böyle bir hüküm bulunmamasına rağmen. Başgardiyan, Atölye Şefi ve Sosyal Çalışmacı"nın imzasıyla, kitabın cezaevi dışına çıkarılması yasaklandı.

Yazdığı kitaplarla Başbakan Erdoğan ile mahkemelik olan Ergün Poyraz, cezaevinde "İplikçi" isminde bir kitap yazdı. Taslağı yayınevine göndermek için cezaevi yönetimine bir dilekçe yazdı, cezaevi yönetimi kitabı incelemeye aldı.

Kitapta Başbakan Erdoğan, Cumhurbaşkanı Gül ve Maliye Bakanı Kemal Unakıtan hakkında ciddi iddiaların yer aldığını gören cezaevi yönetimi, kitabı Adalet Bakanlığı"na gönderdi. Kitabı inceleyen Bakanlık da olumsuz yanıt verdi.

ERGÜN POYRAZ 243

Bunun üzerine Cezaevi Disiplin Kurulu toplandı. İnfaz Koruma Baş Memuru, Atölye Şefi, İdare Memuru, Öğretmen, Psikolog, Sosyal Çalışmacı ve Kurum Müdürü"nden oluşan disiplin kurulu şu ilginç karan bildirdi:

"Ergün Poyraz"m yazmış olduğu kitap çalışmasının politik bilgiler içermesi, TC Hükümeti, Başbakan ve Bakanları hakkındaki ithamlarında doğruluk derecesinin tespitinin kurumumuzca mümkün olmaması sebebiyle, söz konusu kitap çalışmasının avukat ya da ziyaretçi aracılığıyla dışarı gönderilmemesine oy birliği ile karar verilmiştir."

Kitapta yer alan "bomba" iddialar ise şöyle: Üzeyir Garih cinayetinde Tayyip Erdoğan gölgesi. Abdullah Gül"ün Ermenistan bağlantısı ve Ermeni kökenli olduğu iddiası. Nimet Çubukçu"nun Tayyip Erdoğan"la derin ilişkileri, Emine Erdoğan"ın Ergün Poyraz"la 3 yıl önce yaptığı röportajda "Nimet Çubukçu"dan rahatsızım" demesi ve Unakıtan ile oğlunun karıştığı yolsuzluklar..."

İplikçi isimli sansürlenen kitabımda Emine Erdoğan ile görüştüğüm hakkında bir bilgi bulunmamasına rağmen, yukarıdaki haberi aktarmamın nedeni, Tayyip"in Baykal için ileri sürdüğü eleştirinin bir benzeri için kendisi ile eşinin sessiz kalmasının doğurduğu ikircikli durumdur.

Tutuklanmam öncesinde yazmaya başladığım ve cezaevinde taslağına el konulan ve önümüzdeki günlerde yayımlanmak zorunda kalman bu kitapta olduğu ileri sürülen bu konularda, ilgililerinin yasal olarak ne yaptıklarına ulaşamadım. Ancak, neden Silivri"de olduğumu en iyi açıklayan bu kitaba el koyma olayıdır.

10.10.2006 tarihli Milli Gazete"nin haberine göre "Bakanlar Kurulu"nda iki Ermeni Bakan Var" diyen Kürşat Tüzmen"in Angora Evlerinden 1 milyon dolara aldığı villasında. Emine Erdoğan"ın Tayyip"in Papa ile buluştuğu gün kimle görüştüğü mahkemede konu oluyordu. Ancak Emine"nin orada kimle görüştüğünü açıklamıyordum.

Nasıl açıklayayım?

Düşünün!

244 TAKUNYALI FÜHRER

Koskoca Rusya"nın koskoca Çariçesi Katerina, Baltacı dedemizle çadırda görüştü tarihe mumlarıyla geçti. Aradan geçen bunca senelere rağmen ortalık "Baltacı ile Katerina" adlı kitaplardan geçilmiyor.

Ben tutuklandıktan bir süre sonra 18 Kasım 2007 tarihli Zaman Gazetesi"ne göre Tayyip, Prag"dan Bakü"ye giderken şunları söylüyordu:

"Şahsımın eleştirilmesinden gocunmuyorum. Ancak tartışmalara ailemin bulaştırılmasına bozuluyorum. Arkadaş gel benimle çatış, eşimi çoluk çocuğumu karıştırma."

Ya!.. Tayyip böyle diyor.

Hadi çocuklarının tüyü bitmemiş yetimin hakkını kendi ikballeri için kullanıp kullanmadığını bir kenara koyalım, peki Emine rahat duruyor mu?

O neleri karıştırıyor? Tayyip o sözleri önce Emine"ye söylese ya!

Emine"nin Kürşat Tüzmen"in evinde kiminle görüştüğü hemen hemen tüm basında yer almasına rağmen, ne Emine"den ne de Tayyip"ten "O gün Emine o eve gitmemiş, kimseyle görüşme yapmamıştır" şeklinde bir açıklama gelmiyor, gelemiyordu.

Ben tutuklandım ya, ne diyor Tayyip?

"Eşimi karıştırma."

Ona verilecek tek cümlelik iki kelimelik, beş hecelik tek cevap:

"Sen karıştırma,"

Şimdi,

Ben nasıl kalkıp diyeyim. Emine o gün! Evet evet, hem de o gün, o evde hem de o saatte o dakikada şunları şunları da konuştu.

Tayyip Ergenekon"dan beni bir kere daha tutuklatmaz mı? Ben tarihe katmerli tutuklu olarak geçmem mi?

Bu sefer bana cezaevlerinden bir cezaevi daha beğendirir, Kan-dıra"yı da aştırır, soluğu kimbilir nerelerde aldırır?

İkinci defa tutuklama olmaz mı?

ERGÛN POYRAZ 243

Burası hukuk devleti mi? Hadi ya?

Biz niye senelerdir içerideyiz o zaman?

Allah"ın keçisinin bile otlamaya çıkmayacağı bir yere mahkeme kuran, hakim ve savcıların altına son model araba, yanlarına bolca koruma, iftar görünümlü brifing veren, bunun yanında sanıkların tüm savunma haklarını kesintisiz duruşma dümeniyle yok edenler daha neler yapmaz.

Aylarca, yıllarca hemen hemen her gün süren bir dava için hangi sanık avukat bulabilir. Hangi avukat bütün davalarını bırakıp en az bir saatlik yoldan gelip her gün sabahtan akşama kadar Silivri"de kalabilir?

Dünyada böyle adaletsiz yargılamanın bir örneği daha var mı?

Bu denli adaletsizliklere imza atanlar sizi bir gece Silivri cezaevinde yatarken, bir gece yarısı tekrar operasyon yapıp, yine gözaltına alır, odanıza CD koyar bu kere akıllandıklarından "size suç unsuru bulunmamıştır" diye belge de vermezler. Kendi koydukları CD"ye 1 Numara yazarlar, bu defa sizin CD"yi imha ederler.

Ruhsatlı silahınıza yine ruhsatsız deseler de bir şey olmaz.

Sonra ver elini bilmem ne cezaevi!
Gelin ne siz o görüşmeyi sorun, ne de ben anlatayım.
Bırakın Emine, Emine olarak kalsın.

Çevrimiçi ahmetdursun

• KURUCU
  • KATILIMCI
  • *
AKP'li hangi kadın yönetici sevgilisiyle otomobilde sevişirken basıldı.
« Yanıtla #12 : Mayıs 10, 2011, 02:35:32 ÖS »
Siyaset değil rezalet.

Bu nedir yahu, el alem evrenin boyutlarını tartışırken, başka gezegenlerde hayat ararken biz hala onun bunun bilmem neresini konuşuyor, tartışıyoruz.

Yuh ki bize, beynimizi meşgul eden bu olaylara bakmak zorunda kalıyoruz.
Bana da yuh, toplumumuza da yuh.

Çünkü sadece bacak arasından bakıyor, inançlarımızı kıldan, tüyden oluşturuyoruz.

Bu kafayla daha çok konuşulacak bu konular.

BBC bile bunlara alet olduktan sonra biz ne yapalım?

BBC Tayyip Erdoğan"ın iki eşi olup olmadığını sordu.

A. Dursun

AKP"li yönetici kocasını aldatırken basıldı

27 Nisan 2011

AKP"li hangi kadın yönetici sevgilisiyle otomobilde sevişirken kocasına yakalandı.

AKP Antalya İl Yönetim Kurulu üyesi olan eski hostes 41 yaşındaki E.D."nin, kendisinden 8 yaş küçük bir doktorla otomobilde sevişirken, kocası Ö.D. tarafından yakalandığı ortaya çıktı. Bu olaydan sonra 18 yıllık evli E.D ile Ö.D. çifti boşanırken, 17 yaşındaki oğullarının velayeti babaya verildi.

Bir havayolu şirketinde 17 yıl VIP hostesi olarak çalışan E.D."nin eşi 44 yaşındaki Ö.D., bir süre önce aynı şirketin yurtdışı bürosuna görevli gitti. Ö.D., eşi E.D. ile oğlunu bıraktığı Antalya"ya sık sık gelip gitti. Bu sırada E.D. hostesliği bırakarak, özel bir hastanenin halkla ilişkiler müdürlüğü görevini üstlendi. E.D. bu arada siyasete de girdi, AKP"ye üye oldu. E.D., kocası yurtdışında çalışırken, Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi"nde görevli ve kendisinden 8 yaş küçük olan doktor H.S.B ile tanıştı. Genç doktorla sık sık buluşan E.D., iddiaya göre aşığını, oğluyla oturduğu kendi evine de getirmeye başladı. Siyasette merdivenleri tırmanıp milletvekili olmayı planlayan E.D., AKP Antalya İl Yönetim Kurulu üyesi seçildi ve önümüzdeki seçimlerde milletvekili adayı olacağı konuşulmaya başlandı.

OTOMOBİLDE SEVİŞİRKEN

Geçen ocak ayında yurtdışı görevini tamamlayan Ö.D., Antalya"ya dönüp yine aynı kuruluşta göreve başladı. Karısının ayrı evlerde yaşama isteği üzerine evi, otomobili ve bazı gayrimenkulleri E.D. adına kaydettirmek için avukatına vekalet veren Ö.D., aynı akşam eşini otomobille gezerken gördü. Eşini takip eden Ö.D., ıssız bir sokakta park eden E.D."nin, orada duran başka bir otomobile bindiğini fark etti. Karanlıkta otomobile yaklaşan Ö.D., cep telefonunun ışığını yakarak içeri baktığında eşi E.D. ile genç sevgilisi doktor H.S.B"yi sevişirken yakaladı. Ö.D., ertesi gün avukatını arayıp gayrimenkulleri eşinin üzerine devretmekten vazgeçtiğini söyledi.

Bu olayın ardından E.D., 19 Eylül 2006 tarihinde Antalya 2"nci Asliye Hukuk Mahkemesi"ne "şiddetli geçimsizlik" nedeniyle boşanma davası açtı. 27 Eylül"de sonuçlanan boşanma davasının ardından çiftin 17 yaşındaki oğullarının velayeti babaya verildi. Bu arada, doktor H.S.B."nin tayini de Şanlıurfa"ya çıktı.

MİLLETVEKİLİ OLACAKTIM

AKP İl Yönetim Kurulu üyesi E.D., olayın duyulması üzerine, kendisini yıpratmak isteyenler olduğunu, boşanma nedenlerinin genç sevgili olmadığını söyledi. E.D., "Karşılıklı anlaşarak boşandım. Boşandıktan sonra çok sayıda evlenme teklifi aldım. Sözü edilen doktor da bunlardan biriydi. Aramızda bir yakınlaşma olduğu doğru. Halen de sürüyor. Ama boşanma nedenim genç sevgili olayı değil. Milletvekili olacağım konuşuluyordu. Güçlü bir isimdim. Beni yıpratmak istiyorlar" dedi. Eşinin kendisini aldattığını söyleyen Ö.D. de, "Olay doğru, ancak boşanma nedenimiz şiddetli geçimsizlik" diye konuştu.

Basına tanıtılmıştı

BİR havayolu şirketinde 17 yıl VIP hostesi olarak çalışan E.D. bir süre önce bu görevinden ayrılarak özel bir hastanenin halkla ilişkiler müdürlüğü görevini üstlendi. E.D. bu arada siyasete de girdi, AKP"ye üye oldu. 6 Haziran"da AKP üyeliği basına açıklanan E.D. AKP Antalya İl Yönetim Kurulu üyesi seçilmişti. E.D. önümüzdeki seçimlerde milletvekili aday olmayı planlıyordu.

Hürriyet 12. 10. 2006"dan hatırlatma

sonkale.org
AKP"li milletvekilinin Rus hayat kadınları ile "seks kasedi var"! Uğur Dündar"dan bomba!

http://www.hurriyetport.com/medya/akp-li-milletvekilinin-rus-hayat-kadinlari-ile-seks-kasedi-var-ugur-dundar-dan-bomba?sms_ss=facebook&at_xt=4dca561906ccdb52%2C3

Çevrimiçi ahmetdursun

• KURUCU
  • KATILIMCI
  • *
CHP'li Ersin, Başbakan ve bakanların kasetleri var.
« Yanıtla #13 : Mayıs 26, 2011, 12:37:30 ÖÖ »
12 Haziran"da yapılacak genel seçimler öncesinde kaset skandalları ile sarsılan MHP, kasetlerin kaynağı konusunda "okyanus ötesi"ni adres gösterirken, CHP"li Ahmet Ersin ise ilginç iddialarda bulundu. Ersin, kasetlerin arkasında Başbakan"a bağlı istihbarat örgütlerinin olduğunu iddia etti. CHP"li vekil, Hanefi Avcı"nın kendilerine Başbakan ve bakanların da kasedinin olduğunu söylediğini aktardı.

CHP İzmir Milletvekili ve TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu üyesi Ahmet Ersin, MHP"yi sarsan kasetleri değerlendirdi. 2008 yılında kamuoyuna yansıyan ses kasetleriyle ilgili İnsan Hakları Komisyonu"na başvurduklarını ve telefon dinlemeleriyle ilgili komisyon kurulduğunu hatırlatan Ersin, şu bilgileri verdi:

"Alt komisyonda CHP"den ben, AKP"den üç milletvekili ve MHP"den de Mehmet Ekici vardı. Bana o çalışmalar sırasında mobil dinleme araçlarıyla ilgili bilgi geldi. Mobil dinleme araçlarının üzerine gitmemiz gerektiği söylendi. Alt komisyona yazılı başvuru yaptım. Mobil dinleme araçlarının kimler tarafından ithal edildiğinin gümrüklerden sorumlu bakana sorulmasını istedi. Alt komisyon sadece Emniyet"i dinledi, ama Jandarma, MİT"ten görevlileri çağırmadı. Bunların da çağrılmasını istedim. Ben 23 Temmuz"da komisyona başvurdum mobil dinleme araçlarıyla ilgili. Alt komisyon 24 Temmuz"da çalışmalarını apar topar sonlandırdı."

MOBİLL DİNLEME CİHAZLARI BAŞBAKAN"A BAĞLI
Yasadışı telefon dinlemeleri ve görüntü kasetlerinin kaynağının aslında 2003 yılına dayandığını savunan Ersin, "Başbakan Erdoğan yolsuzlukları takip için Emniyet, MİT ve sivil kişilerin olduğu bir örgüt oluşturdu. Bu örgüt baktı yolsuzluklar AKP"li belediyelerden kaynaklanıyor, 2005 yılından itibaren çalışmalarını siyasi örgüt olarak sürdürdü. Bu Başbakan"a bağlı yasadışı bir istihbarat örgütü. Siyasileri takip ediyor. Onların görüntülerini, seslerini kayıt altına alıyor. Yine yargıda, silahlı kuvvetlerdeki çeşitli kişileri takip altına alan bir örgüt. Alt komisyon çalışmaları sırasında araştırılmasını istediğim mobil dinleme araçlarının iki üç tanesi kayıp, envanterde görünmüyor. Bu araçların da Başbakan"a bağlı istihbarat örgütünün elinde olduğunu düşünüyorum. Ben kasetlerle ilgili çalışmaları Başbakan"a bağlı bu istihbarat örgütünün yaptığını düşünüyorum" diye konuştu.

CEMAATİN ETKİSİ ÇOK BÜYÜK
Ersin, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli"nin kasetlerle ilgili adres gösterdiği "okyanus ötesi" konusunda ise, "Türkiye"de bu işi yapanlar var. Bu kasetler geçmişte çekilmiş, zamanı gelince devreye sokuyorlar. Mutlaka Okyanus ötesiyle de ilgisi var. Çünkü Başbakan"a bağlı bu istihbarat örgütünün yapısında Gülen cemaatinin etkisi çok büyük. Örgütteki kişiler de Emniyet, MİT ve sivil kişiler" dedi.

BAŞBAKAN"IN DA KASETİ VAR
Kasetler aracılığıyla korku ortamı yaratılmak istendiğini vurgulayan Ersin, "Ama ipin ucunu kaçırdılar. Siyasi partileri tehdit edecek aşamaya geldi bu güç savaşı. Bu örgüt disiplinden çıktı. AKP için de aslında tehdit oluşturuyor. Hanefi Avcı"yı ziyaret ettiğimizde de söylemişti; Başbakan ve bakanların kasetlerinin de olduğunu" diye konuştu.

İNSANLIK CELLATLARI KOL GEZİYOR
Kasetlerle ilgili yaşanan sorunu "ortada insanlık cellatları, onur cellatları kol geziyor" şeklinde değerlendiren Ahmet Ersin, Cumhurbaşkanı"ndan Meclis Başkanı"na ve Başbakan"a kadar herkesin gözü önünde bu faaliyetlerin sürdürüldüğünü belirtti ve şöyle konuştu:

"Cumhurbaşkanı"ndan Başbakan"a kadar "aman bize bulaşmasın" anlayışı var ve bu anlayış içinde bu insanlık dışı faaliyete karşı önlem almıyorlar. Hepsinde aynı korku var. Yoksa bu kadar ağır bir sorun ortada duruyorken bir hükümet nasıl yıllardan beri bunları yapanlardan bir tanesini bile yargı önüne çıkaramaz, bu mümkün mü? Nasıl Bakan Hayati Yazıcı ile ilgili olan mailin zanlısını buluverdiler. Yıllardan beri büyük bir çığlık yükseliyor Türkiye"de. İnsanlar dinleniyor, takip ediliyor, özel yaşamları teşhir ediliyor. Türkiye bu insanlık dışı uygulamalar nedeniyle bütün dünyada prestij kaybına uğruyor ama bu işin içinde olanlardan hiç kimse yargı önüne çıkarılmış değil. Bunu anlayışla karşılamak mümkün değil. Türkiye"de olumlu ya da olumsuz her şeyin sorumlusu hükümettir. Bu yükselen çığlığı duymuyorsa yaşanan olumsuzluğun da ortağı demektir."

muhalifgazete
Yazı üsttedir ya da yazının üzerini tıklayın.

Çevrimiçi ahmetdursun

• KURUCU
  • KATILIMCI
  • *
AKP'li bakanın nikâhsız ilişkisinden bebeği var mı yok mu?
« Yanıtla #14 : Haziran 05, 2011, 10:39:30 ÖS »
AKP"li bakanın nikâhsız ilişkisinden bebeği var mı yok mu?

Sorum size Sayın Başbakan! Haftalar ve hatta aylar öncesinde yazdım.

Sustun!
Bugün bir adım daha atıyorum.

Nikâhsız ilişkisinden bebek sahibi olan bir bakanınız oldu mu hiç?
Böcek ve karınca yuvalarından bile haberdar edilen sen, sakın benim öyle bir şeyden haberim olmadı deme!

Biliyorsunuz!..
Ve ben sizin bildiğinizi de biliyorum.

Eh ikimiz biliyorsak okuyucularımızın da öğrenmeye hakkı var değil mi?
O zaman ipucu vermeye devam edeyim.

Nikâhsız ilişkiden doğan bebek erkek!
Bu olaya birinci eş sussun diye 1 trilyonluk (eski parayla) daire alındı.
O da yetmedi bir de sıfır BMW.

Açıklayın Tayyip Bey yoksa ben açıklayacağım, üstelik 1 trilyonluk dairenin alındığı adresi de açıklayacağım.

Sadece bu da değil!
AKP"de sekreteri ile ilişki kuranları da deşifre edeceğim!
Ama bazıları eşlerini boşayıp evlendiler demeyesin, evlilik öncesinde yaptıkları zina değil miydi onların!
Ama pardon, zina sizin için suç değil ya nasıl da unuttum!

Nereden mi çıkardım?
Çıkardığınız yasadan!

Bu ülkede zinayı suç olmaktan çıkaran Başbakan siz değil misiniz?
Hadi öyle değil desenize!
Diyemezsiniz çünkü öyle!

Hayret zinayı yasal koruma altına alan sen şimdi meydanlarda kasetleri kullanarak güya ahlak bekçiliği yapıyorsun!
Vah bu ülkenin ahlâkına!

Bir başka soru:
Üşenmedim araştırdım TOKİ"den bir artı bir daire alan AKP"li mebuslar var sahi bu daireyi niçin aldı bunlar!

Bir artı bire aile sığmaz ise öyle bir daire sahibi olmak neden?
O mebuslarınız Başbakanımız zinayı nasılsa suç olmaktan çıkardı deyip başka şeyler için almış olmasın sakın!

Oldu olacak o bir artı bir dairelerin girişine bir de muta nikâhı irtibat bürosu kurdurulsa bari!
Eh AKP"de çare tükenmez, hem nasılsa din  onların inhisarında değil mi, içtihat buyururlar olur biter!
Allah bütün bunların kasedini çekiyor ve mahşerde bunlar bir bir yayınlanacak haberiniz ola!

Tamamı...
http://www.yg.yenicaggazetesi.com.tr/yazargoster.php?haber=18265

Çevrimiçi ahmetdursun

• KURUCU
  • KATILIMCI
  • *
BBC Tayyip Erdoğan'ın iki eşi olup olmadığını sordu
« Yanıtla #15 : Haziran 19, 2011, 04:26:25 ÖS »
BBC Tayyip Erdoğan"ın iki eşi olup olmadığını sordu.

<a href="http://www.dailymotion.com/video/xjeb6m" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">Ali Babacan BBC de soruları yanıtladı</a>

Konu: Babacan"ın BBC"deki cevabı

Prof. Dr. Sümer Haşimoğlu

27.3.2011

http://ahmetdursun374.blogcu.com/bbc-tayyip-erdogan-in-iki-esi-olup-olmadigini-sordu/10052101

Aynı yorum Önce Babacan "biz eslerimizden memnunuz ama" dedi " İkinci eş alma bir tercih meselesidir". Şoke olduk... Şeklinde başka bir kanalda daha verilmiş.
Tarih yeni ama olsun, haber başka yerlerden de teyit edilmiş oldu.
http://www.internetajans.com/default.asp?nid=104324

nur

• Ziyaretçi
« Yanıtla #16 : Kasım 19, 2011, 07:37:28 ÖS »
YAZIKLAR OLSUN BU ASILSIZ YALAN YANLIS HABERLERI CIKARANLARA YAYANLARA VE YAYINLAYAN SIZLERE YAZIKLAR OLSUN ÜNLENMEK ISTIYORSANIZ BU GIBI CIRKIN ASILSIZ YALANLARLA GÜNDEME GELMEK ISTIYORSANIZ SEREFSIZIN TAAA KENDISISINIZ ADAM OLUN ADAM GIBI ISLER YAPIN ADAM GIBI TANININ SIZLERDE BILIYORSUNUZKI HATTA BÜTÜN DÜNYADA BILIYORKI BASBAKAN RECEP TAYYIP ERDOGAN NAMUSLU SEREFLI HAYSIYETLI BIR BASBAKAN BIR KOCA BIR BABADIR SIZLER BU SEREFSIZLIGI YAPARSINIZDA O YINE YAPMAZ BU IFTIRALARI NIYE ATTIGINIZI BILIYORUZ KENDI PISLIKLERINIZI ÖRTEBILMEK ICIN AMA BU HALK ARTIK YEMIYOR YUTMUYOR INANMIYOR SADECE SIZIN GIBILERE ACIYORUZ TÜKÜRESIM VAR SURATLARINIZA AMA INANINKI TÜKÜRÜGÜME ACIRIM ZIYAN OLUR O SIZIN PIS SURATLARINIZDA

Çevrimdışı Gökbayrak

• KULLANICI
  • *
  • Ne Mutlu Türk"üm Diyene!
« Yanıtla #17 : Kasım 19, 2011, 08:54:44 ÖS »
 "nur "  rumuzlu üye

hatasiz kul ariyorsaniz ,bunu  tayyip`de aramayin
yalanci sahitlige soyunmayin

Çevrimiçi ahmetdursun

• KURUCU
  • KATILIMCI
  • *
"Tayyip'in 8 hesapta 800 milyon doları var"...
« Yanıtla #18 : Kasım 20, 2011, 12:38:56 ÖÖ »
Tayyip Efendiyi hâlâ "Millet Seçti" diyenlere bir yazı.

Not: Resimler TOGEÇ arşivindendir.

Tayyip"in 8 hesapta 800 milyon doları var"

Silivri Cezaevi"nde hayatını kaybeden MİT"çi Kaşif Kozinoğlu, Türkiye gündemini sarsacak çok önemli açıklamalarda bulundu. Kozinoğlu, Başbakan Tayyip Erdoğan"ın İsviçre bankalarındaki 8 ayrı hesapta yaklaşık 800 milyon dolar parası olduğunu açıkladı. Kozinoğlu, bu gizli hesapların belgelerini Alman istihbarat örgütü BND"nin 30 milyon Euro karşılığında temin ettiğini ifade etti. Almanya"nın belge ve bilgileri Eyşan Adalarındaki İsviçre Bankası müdürü üzerinden elde ettiğini belirten Kozinoğlu, Almanya"nın belgeleri Erdoğan"a karşı koz olarak kullandığını vurguluyor.

İşte Kozinoğlu"ndan çarpıcı açıklamalar:

"˜Almanya koz olarak kullanıyor"

"Avrupa ülkelerinden; Almanya, Fransa, Hollanda, Avusturya ve Norveç gizli servisleri ile İsrail, AKP"nin iktidarda olmasını, kendi ülkelerine yönelik tehdit olarak görmekte. Bu bağlamda kendi hükümetlerini etkilemekte ve bilgilendirmektedir. Özellikle Alman, Fransız ve Hollanda gizli servisleri, AKP bağlamında son 3 yıldır yoğun bir şekilde kendi aralarında bilgi paylaşımı gerçekleştirmektedir.

Almanya, AKP"ye karşı koz olarak kullanmak amacıyla Recep Tayyip Erdoğan"ın İsviçre bankalarında bulunan 800 milyon ABD doları civarındaki 8 ayrı hesabının numaralarını ve paraların kimler adına yatırıldığını bir İsviçre Bankası müdürünü kullanarak, 30 milyon Euro karşılığında temin etmiştir (Bazı AKP yöneticilerinin hesapları da dahil).

"˜Beni gafil avladılar"

Recep Tayyip Erdoğan"a ait aynı belgeler CIA"nın elinde de mevcuttur. Ancak bu belgeleri CIA Türkiye"deki kaynaklarından temin etmiştir. Belgelerin temin edilmesi sonrası zamanın Ankara"daki ABD Büyükelçisi, söz konusu 8 hesabı mesaj olarak da yazmıştır. Bu Wikileaks"ta da yayınlanmıştır. Hiçbir ABD Büyükelçisi elinde belge olmadan merkezine mesaj göndermez!

Aynı belgeler MİT Müsteşar Yardımcısı Ahmet Köksoy"da da mevcuttur. Aydın Güler"de de AKP"ye ilişkin çok ciddi bilgiler vardır. MİT Müsteşarı Hakan Fidan, bu nedenlerle, istememesine rağmen MİT Ankara Bölge Başkanlığı yapan Aydın Güler"i ve MİT İstanbul Bölge Başkanlığı yapan Ahmet Köksoy"u MİT Müsteşar Yardımcısı yapmıştır. Ben Afganistan"da olduğum için yani belgelerden uzak olduğum için beni gafil avladılar. Öyle zannediyorlar!"

aydinlikgazete

Ovacık'ta 5 bin kişilik protesto - Milliyet Haber

TUNCELİ'nin Ovacık İlçesi'nde zihinsel engelli 14 yaşındaki A.K., adlı kız çocuğuna cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla halk tarafından linç edilmek istenen TEDAŞ'ta işçi, AK Parti Ovacık İlçe eski Başkanı 38 yaşındaki Rıza Ç., sabaha karşı tutuklandı. İlçede toplanan 5 bin kişi protesto yürüyüşü yaparak, cinsel istismarı protesto etti.

10 Haziran 2010
Milliyet

Şantajla suçlanan AKP İlçe başkanı istifa etti

18 Haziran 2008

SUAT SÖĞÜT Antalya DHA

Antalya'nın Finike İlçesi'nde, AKP İlçe Başkanı İsmail Katkıcı'nın, cinsel ilişkiye girdiği sırada kaydettiği görüntülerle kendisine şantaj yaptığını ileri süren 48 yaşındaki A.T., savcılığa suç duyurusunda bulundu. Görevinden istifa eden, evli ve 3 çocuk babası Katkıcı ise siyasi rakiplerinin kendisine tuzak kurduğunu iddia etti.
Milliyet

İşte nikâhsız ilişkiden bebeği olan AKP’li bakan

Yazdıklarımız çamur at izi kalsın kabili şeyler değildi.

18 Mayıs 2011
Bana bir ihbar yapılmış ve ben de onu ayrıntılarına kadar araştırmıştım.

Sonuç mu?
Evet ortada nikâhsız ilişkiden edinilmiş bir bebek vardı!

Peki kim midir bu bebek sahibi?
Kendisi halen milletvekilidir.
Ayrıca AKP hükümetlerinde uzun yıllar bakanlık yapmıştır.

Hangi Bakanlık mı?
Enerji ve Tabii Kaynaklar!

Peki kim midir o isim?
AKP Ordu Milletvekili Hilmi Güler’dir.
yenicaggazetesi

HAÇLI VİCDANI

Kaçan altı yüz Libya’lı Akdeniz’in ortasında kalıyorlar. AKP ve muhalefetin oyları ile NATO emrine verilen, bizim Deniz Kuvvetlerine bağlı gemilerimiz bunları kurtarmak istiyor.

Batının Haçlı vicdanı ile hareket eden siyasi iktidar, komuta NATO’ da diyerek, göz göre ölümlerine neden oluyor.
Odatv.com

Bu kadar özetten sonra işte soru:

AKP Müslüman’dır diyerek ona oy verebilenler ne kadar Müslüman’dır?

Yetmez ama tüm bunlara eveeeeeet…!

Çevrimiçi ahmetdursun

• KURUCU
  • KATILIMCI
  • *
Tayyip Erdoğan ve Nadire İçkale Aşkı
« Yanıtla #19 : Haziran 07, 2012, 03:14:39 ÖS »
Başbakan kendisi hakkında hakaret ima edenlere bile dava açıyor. Dün Nimet Çubukçu'nun boşanmasından sonra internette "Nimet Çubukçu, Tayyip Erdoğan ilişkisi" konuşulmaya başlandı. Bu konuda bir internet taraması yapılınca "Nadire İçkale Recep Tayyip Erdoğan İlişkisi" başlığı dikkatimi çekti.

Merak ettiğim ise şu. Tayyip Erdoğan ve Avukatları neden bu iddiaları gündeme getirenlere dava açmıyorlar.

İşte gazetevitrin.com'da yer alan ilginç haber.

SES VE GÖRÜNTÜLERİ HABER YAPMAK YASAKLANIYOR
ÇÜNKÜ AŞAĞIDAKİ HABERİN VİDEO KAYDI HER AN İNTERNETTE DÜŞEBİLİR

Tayyip Erdoğan meydanlarda bel altı siyaseti yapmaya devam ederken gündeme bomba gibi bir iddia düştü:

Nadire İçkale isimli kişi ile Tayyip Erdoğan arasında ilişki olduğu iddiası kulaktan kulağa yayıldı.

Bu ilişkiye dair bir videonun bulunduğu söylense de henüz görüntüler internet ortamına sızmadı. Yakında bekliyoruz inşallah.

İddiaların tamamının doğru olduğunu yani Tayyip Erdoğan’ın eşini aldattığını varsayalım

Bundan bize ne?

Böylesine iğrenç bir ilişki Tayyip Erdoğan ve Emine Erdoğan çiftinin sorunudur, Başka hiç kimseyi ilgilendirmez

Bizim tartışmamız gereken şey özel hayatı hiçe sayan AKP uygulamalarıdır

Öncelikle telefon dinlemelerini ele alalım Hangimiz telefonda rahat rahat konuşabiliyoruz?

Ergenekon davasının delil klasörlerinde öyle telefon konuşmaları var ki suç unsuru olduğu için değil sadece ve sadece insanları karalamak için orada yer alıyor

İnternete sızan telefon konuşmaları bu ülkede yasadışı olarak dinleme yapıldığının en büyük kanıtıdır Birileri bütün Türkiye’yi dinliyor ve gündem belirleyecek şekilde ellerindeki kayıtları internete sızdırıyor

Son dönemin bir başka modası alan dinlemeleridir. Bir savcı bile çalışma odasında jammer bulunduruyorsa vay bu ülkenin haline!

İşte bu düzenin özel hayatı genel hayat yapan düzeni kuran kişi Tayyip Erdoğan’dır

Ve şimdi kendisi ile ilgili iddialar ortaya çıkmıştır. Deniz Baykal çıkıp “Tayyip Erdoğan beline hâkim olamadı” dese hoş olur mu?

Elbette olmaz…

Ama Tayyip Erdoğan aynı cümleyi Deniz Baykal için söylemişti.

Türk siyasetini artık kasetler yönlendirmektedir. Bir kaset ortaya çıktı, CHP’de genel başkan değişti. Bir kaset ortaya çıktı MHP seçim öncesinde sıkıntılı anlar yaşadı.

Tayyip'in bu tür bir kaseti ortaya çıksa, acaba tepkisi ne olur?

İstifa eder mi?

Bugün CHP ve MHP’nin kasetlerini servis edenler AKP ile işleri bittiği zaman bambaşka kasetler servis ederler.

Özel hayat herkes için özel olduğu zaman anlam taşır Birbirleri ile benzerlik taşıyan Deniz Baykal ve MHP’liler ile ilgili iddialar genel Tayyip Erdoğan’ınki ise özel olursa anlam taşımaz!

NADİRE İÇKALE KİMDİR?
Tayyip Erdoğan ile ilişkisi olduğu iddia edilen Nadire İçkale’nin ismi kulaktan kulağa yayılmaya devam ediyor

Peki ya kimdir bu isim?

Geçmiş yıllarda neler yapmıştır?

Gazete arşivlerini incelediğimizde şöyle bir tablo çıkıyor karşımıza;

Özal döneminde Özalcı…
Çiller döneminde Çillerci…
Tayyip döneminde Tayyipçi…

Yani Nadire İçkale iktidara göre sosyal yaşamına şekil veren bir isimdir 90’lı yıllarda modern görünümü ile gazetelerde boy gösterirken daha sonra kapanıp bambaşka şekilde haberlere konu olmuştur.

2004 yılında yaptığı Umre ziyareti dini bir ibadetten öteye geçip şov gösterisine dönüşmüştü İçkale’nin bu tavrı dini hassasiyeti yüksek çevrelerde bile rahatsızlığa neden olmuştu.

Erdoğan ile İçkale’nin tanışması yıllar öncesine dayanmaktadır 25.06.1995 tarihli Milliyet gazetesinde ”Bayan Erbakan’ın Arkadaş Sevgisi” başlığıyla şöyle bir haber yer almıştı;

RP lideri Erbakan’ın kadınlarla yaptığı yemekli toplantıya katılan eşi Nermin Erbakan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’la aynı masayı paylaştı.

Nermin Erbakan’ın masasını paylaştığı bir başka kişi de İçkale Oteli’nin sahibi Nadire İçkale’ydi Nermin Hanım’la çocukluk arkadaşı olduğunu söyleyen Nadire İçkale; şık tayyörü fönlü saçları ve makyajıyla dikkatleri üzerine çekti
Gazete Kupürleri ektedir.

Nadire İçkale ile Tayyip Erdoğan’ın arasında ilişki olduğu iddiası aslında yeni bir şey değil Geçmiş dönemde de bu iddia gündeme gelmişti.

Tayyip Erdoğan Deniz Baykal’a “beline hâkim olamadı” dediğinde bu iddialar yeniden hatırlandı

Nadire İçkale’nin yakınları çeşitli paylaşım sitelerinde ilişki iddialarını gündeme getirenlere sert tepki göstermektedir Şu anda konuştuğumuz her şey sadece iddia boyutunda olduğu için onları anlayışla karşılayabiliriz eğer iddialar yalan ise gösterdikleri tepki az bile sayılabilir Ancak Tayyip Erdoğan’ın özel hayatı hiçe sayan uygulamalarından bunalanların ilişkinin hangi boyutta olduğunu merak etmesi de anlayışla karşılanmalıdır!

Deniz Baykal’ın videosu çıktığında Baykal bunun bir komplo olduğunu anında açıklamış ardından istifa etmişti.

MHP’li yöneticilerin videosu ortaya çıktığında Devlet Bahçeli anında açıklama yapıp ismi geçen kişileri partiden uzaklaştırmıştı.

Tayyip Erdoğan ile Nadire İçkale arasında bir ilişki vardır ya da yoktur dememiz şu an için mümkün değil. Çünkü bu iki isim de sessizliğini korumaktadır.

Bu sessizlik eğer biraz daha uzarsa “ateş olmayan yerden duman çıkmaz” diyenlerin sayısı her geçen gün artacaktır.

Belki de Nadire İçkale itiraf edecektir.

Kaseti bekliyoruz.

Twitter Üzerinde Ortaya Atılan bir iddiaya göre Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Nadire İçkale İsimli bir kadınla metres hayatı yaşadığı iddiaları kafaları karıştırdı.

Murat KAYA
http://www.susmazkalem.com/2011/05/nadire-ickale-kimdir.html

Dini duyguları öne çıkaran insanların uğrak yeri olan http://www.firtinagenclik.com/ forum sitesinde ise; aynı haber bir soru eklenerek veriliyor.

AKP Pisliği 2 -Nadire İçkale Recep Tayyip Erdoğan İlişkisi
Nadire İçkale Recep Tayyip Erdoğan İlişkisi

BAŞBAKANDAN AÇIKLAMA BEKLİYORUZ
KİMDİR BU NADİRE İÇKALE DERHAL AÇIKLAMA BEKLİYOR BU HALK
http://www.firtinagenclik.com/forum/showthread.php?tid=5065

NİMET ÇUBUKÇU HADİSESİ YENİ DEĞİL

Haber 2007 Yılının ilk günlerinde verilmiş.
Gelin Nimet Çubukçu'nun boşanması ve Tayyip Erdoğan ile var olduğu iddia edilen ilişkisine birde bu açıdan bakın.

Güler Kömürcü: "Son günlerde giderek daha fazla kişinin ağzında duymaya başlayınca, bu kulisleri bir de yukarıdan aşağı, arka planıyla irdelemeye karar verdim."

GÜLER KÖMÜRCÜ'NÜN AKŞAM'DAKİ YAZISI:

SON SENARYOLAR
Haftalardır kitlesel olarak etrafında dolanıp durduğumuz cumhurbaşkanlığı yarışı konusunun çevresinde bugün bir tur daha atacağız. İlginç bir-iki kulisi paylaşmak istiyorum, efendim iddia birkaç yerde satır arasında yer aldı, ancak son günlerde giderek daha fazla kişinin ağzında duymaya başlayınca, bu kulisleri bir de yukarıdan aşağı, arka planıyla irdelemeye karar verdim.

Evet, ilk iddia şu;
‘Neden bir kadın cumhurbaşkanı olmasın?’ sorusuyla başlatılan tartışmanın hemen arkasına bakalım, Erdoğan, Köşk’e çıkmayacağına, bu konudaki ısrarının ciddi sıkıntılara yol açacağına inanmış durumda. Bu nedenle de çekirdek kadrosuna yakın olan ki bu isim muhalefet ve kamuoyunda da onay alması beklenen Devlet Bakanı Nimet ÇUBUKÇU’dur, Nimet Hanım’ın Köşk’e aday gösterilmesi düşünmeye başlandı. Erdoğan planını kamuoyuna sızdırıp şimdilik nabız yokluyor.’

İlginç değil mi ki bendeniz yine bu iddialı planların hayata geçme olasılığını çok zayıf görmekle birlikte biraz önce de belirttiğim gibi, şeytanın gör dediği noktaya farklı bir bakış açısıyla yaklaşmakta kararlıyım.

Bakan Nimet Çubukçu, Başbakan Erdoğan’a uzun yıllardır çoook yakın olmuş bir isim. AKP kurucu üyesi olan Sayın Çubukçu, Tayyip Erdoğan’ın belediye başkanlığı zamanındaki avukatlarından, ama asıl yakın ilişki ‘Nimet Hanım’ın babası Ferit Bey’ aracılığıyla tesis ediliyor. Nimet Hanım’ın babası Tayyip Erdoğan’ın meşhur Emniyet Gıda’daki ortağıdır.

Emniyet Gıda’yı hatırladınız sanırım, arşivlerden kısa bir alıntı yapayım;

‘Başbakan Erdoğan’ın, Ülker Holding’in gıda ürünlerini dağıtan üç şirkette hisse sahibi olması başını ağrıtan bir konuydu. Erdoğan’ın, kardeşi Mustafa Erdoğan, eniştesi Ziya İlgen ile Nimet ÇUBUKÇU’nun babası Ferit Bey’in ortakları arasında olduğu Emniyet Gıda, Ülker ürünlerinin dağıtımını yapıyordu. Erdoğan’ın Emniyet Gıda dışında yine Ülker ürünlerini dağıtan İhsan Gıda ve Yenidoğan Gıda olmak üzere toplam üç ayrı anonim şirkette yüzde 30 hissesi vardı ve AKP Lideri Erdoğan’ın, başbakanlık görevinin yanı sıra Ülker Holding’in gıda ürünlerini dağıtan bu üç şirkette hisse sahibi olması, iki yıl müddetle başını ağrıttı, nihayet kamuoyundan gelen baskılara dayanamayıp 1 yıl önce bu şirketlerdeki hisselerini devretti.’

Özetle, Bakan Nimet Çubukçu’nun babası Ferit Bey, Başbakan Erdoğan’a bu denli önemli bir ticari bağ ile yakın durmaktaydı, Nimet Hanım’ın da bizzat ‘aile avukatlığı’ ve de derken Başbakan’ın kabinesinde vitrin önlerine çekilmesi ‘ister istemez akıllara Nimet Hanım nereye hazırlanıyor’ sorusunu getiriyor... Ancaak, ne kadar zorlarsak zorlayalım, Nimet Hanım birilerinin gönlünde Köşk’e hazırlansa dahi Türk kamuoyunda bu planının destek göreceğini hiiiç ummuyorum...

http://www.habervitrini.com/haber.asp?id=255356
HABER KAYNAĞI http://bhaber.net/haber/15176-nadire-kale-recep-tayyip-erdoan-likisi.html

BBC Tayyip Erdoğan’ın iki eşi olup olmadığını sordu.

Bence neden sorduğu belli.

a) Libya tezkeresi geçmezse başına nelerin geleceğini hatırlatmışlar.
b) AKP'nin gidici olduğunu, artık gerçeklerin kamuya açılanabileceğini anlatmaya çalışmışlar.

En alttaki, iki kere birileri tarafından silinen yazımıza bakınız.
R.T.E'nin sevgilisi haberi konuyu özetliyor.

Ahmet Dursun

Muhteşem Süleyman dizisinde çok eşli ailelerin sarayda bile olsa ne kadar mutlu (zehirlemeler, öldüresiye dayaklar, cariye harcamalar…) olduklarını bunlar görmüyorlar mı?

Demek ki çok eşlilik doğaya aykırı...

Adnan Pelvanlar

---------

Konu: Babacan’ın BBC'deki cevabı

Prof. Dr. Sümer Haşimoğlu

BBC'deki panelde Türkiye Cumhuriyeti'nin başbakan yardımcısının söyledikleri!..

Adalet, Barış ve Şeref İçin Dünyadaki Hareketler Paneli.

(The Hon Dato' Sri Mohd Najib Tun Abdul Razak, Prime Minister of Malaysia; The Hon Ali Babacan, Deputy Prime Minister of the Republic of Turkey;)
Dr Anies Baswedan, President, Paramadina University, Indonesia; Mr Khalid Abdulla-Janahi, Vice Chairman/Co-Founder Arab Business Council; and Prof Dr Nilüfer Narlı, Professor of Political Sociology, Bahcesehir University, Istanbul

BBC'de izlerken, Başbakan Yardımcısı Babacan'a, Paneli idare eden bayan iki üç defa üst üste "Türkiye'de birden fazla eşle evlenmenin mümkün olup olmadığını ve de kendisinin ve de başbakanın iki eşi olup olmadığını" sordu.

Önce Babacan "biz eslerimizden memnunuz ama" dedi "İkinci eş alma bir tercih meselesidir"...

Şoke olduk...

"Türkiye’de evlilik bağı kutsaldır, kanunen iki ve daha fazla esle evlenmek yasaktır, resmi nikâh sadece resmi daireler tarafından gerçekleştirilir" demesi gereken yerde  "Bu bir tercih meselesidir" demesi ve bu sözleri bir ABD'de master (!)  yapmış bir Başbakan Yardımcısından duymak bizleri gerçekten çok üzdü ve şoke etti.

Kanun değişti de haberimiz mi olmadı?
Bu konuda, panelde bulunanlarla, Prof. Dr. Nilüfer Narlı'nın hiç bir şekilde reaksiyon göstermemesi bizleri son derece üzmüştür.

Kalın sağlıcakla ve sevgiyle,
Associate Prof. Sümer Haşimoğlu, MS; Ph. D

Schafer Str. 20

19053 Schwerin/Germany

http://ahmetdursun374.blogcu.com/bbc-tayyip-erdogan-in-iki-esi-olup-olmadigini-sordu/10052101
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=GzkwQVaB4Kc" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=GzkwQVaB4Kc</a>

---
Zaman, Fethullah'ı "kaderin eli" ilan etti.
http://www.toplumsalbilinc.org/forum/index.php?topic=14891.0

Son İletiler/Konular

İnsan aptal mıdır, aciz midir? Gönderen: ahmetdursun
[Bugün, 12:19:42 ÖS]

Ve köylerde kıyamet kopmaya başladı. Gönderen: ahmetdursun
[Bugün, 11:06:10 ÖÖ]

CHP 37 ilde baraj altında kalır. Gönderen: ahmetdursun
[Dün, 11:18:49 ÖS]

Kdz. Ereğli’de Ereğli’de bir dönem kapandı yeni bir dönem başladı. Yorum... Gönderen: ahmetdursun
[Dün, 11:05:57 ÖS]

Emine Ülker Tarhan - Müyesser Yıldız söyleşisi Gönderen: Kemal Denizer
[Dün, 07:58:09 ÖS]

Erdoğan, Davutoğlu ve Fidan hakkında suç duyurusu. Şüpheli: Recep Tayyip Erdoğan Gönderen: ahmetdursun
[Dün, 04:16:13 ÖS]

Abdullah Gül siyaseti bırakıyor mu? Gönderen: ahmetdursun
[Dün, 02:22:16 ÖS]

Ynt: Orhan Hançerlioğlu, Felsefe Ansiklopedisi Tamamı 7 Cilt. Gönderen: Babacan
[Dün, 02:02:15 ÖS]

Kdz. Ereğli Belediye başkanı: "KUR'AN'I KERİM'İN İYİ ANLAŞILMASI GEREKİYOR" Gönderen: ahmetdursun
[Dün, 01:38:00 ÖS]

Kdz. Ereğli’de bir dönem kapandı, yeni bir dönem başladı. Gönderen: ahmetdursun
[Dün, 01:02:07 ÖS]

Rabia (Dört Parmak) Soros'un kadınlarındandı. Gönderen: ahmetdursun
[Dün, 12:01:23 ÖS]

MİT YASASI Meclisten geçti Gönderen: Kemal Denizer
[Dün, 11:52:02 ÖÖ]

Babamdan hamile kaldım...! Gönderen: ahmetdursun
[Dün, 01:39:04 ÖÖ]

Stephen Hawking Evreni Anlatıyor-Orada Kimse Var mı ? Gönderen: ahmetdursun
[Nisan 17, 2014, 11:26:07 ÖS]

Kadıköy metrosunda dev vurgun! Gönderen: ahmetdursun
[Nisan 17, 2014, 11:12:01 ÖS]

Türkiye'nin ilk ve tek 'Ateizm Derneği' kuruldu. Gönderen: ahmetdursun
[Nisan 17, 2014, 09:28:33 ÖS]

Atatürk ün Vasiyetini El Birliğiyle Gerçekleştirelim. Gönderen: halukgta
[Nisan 17, 2014, 07:15:30 ÖS]

Türk Milletinin ..na koydu borcu sıfırlandı. Gönderen: ahmetdursun
[Nisan 17, 2014, 04:56:21 ÖS]

Bir insana 117 bin kez, “AKLINI KULLAN” deseler! Gönderen: ahmetdursun
[Nisan 17, 2014, 01:30:57 ÖS]

ERGÜN POYRAZ'ın ERGENEKON DAVASINDAKİ SAVUNMASI Gönderen: Kemal Denizer
[Nisan 17, 2014, 03:12:52 ÖÖ]

1 MAYIS, NASIL 1 MAYIS OLUR? Gönderen: Mehmet Akkaya
[Nisan 16, 2014, 06:09:57 ÖS]

Banka hesabı olanlara kritik uyarı. Gönderen: ahmetdursun
[Nisan 16, 2014, 01:13:32 ÖÖ]

Bir Gayri Müslim Kâ’be ye intihar saldırısı gerçekleştirebilir mi? Gönderen: ahmetdursun
[Nisan 16, 2014, 01:07:09 ÖÖ]

Terörist beslemek pahalı iştir. Gönderen: ahmetdursun
[Nisan 16, 2014, 12:26:26 ÖÖ]

Devlet Bahçeli'den Hükümete Destek. Gönderen: ahmetdursun
[Nisan 15, 2014, 11:21:15 ÖS]

İngiliz yazardan çarpıcı iddialar: Erdoğan, CIA ve Suriye... Gönderen: ahmetdursun
[Nisan 15, 2014, 11:14:45 ÖS]

Kdz. Ereğli’de ‘Kutlu Doğum Evi’nin açılışı yapıldı. Gönderen: ahmetdursun
[Nisan 15, 2014, 06:23:18 ÖS]

Putin, Ürdün Kralı Abdullah’la Suriye’de barışçıl çözüm için anlaştı. Gönderen: ahmetdursun
[Nisan 15, 2014, 05:28:51 ÖS]

Prof. Dr. Nevzat Tarhan Selfie’nin zararı da var. Gönderen: ahmetdursun
[Nisan 13, 2014, 03:01:01 ÖS]

İLK TÜRBANLI CENİNDEN SONRA İLK TÜRBANLI REKTÖR YARATILDI ! Gönderen: ahmetdursun
[Nisan 13, 2014, 12:13:09 ÖS]

Türkiye’ye 3 ay süre verildi! Gönderen: ahmetdursun
[Nisan 13, 2014, 11:56:53 ÖÖ]

TSK’nın kitabı yeniden yazıldı. Gönderen: ahmetdursun
[Nisan 13, 2014, 11:27:16 ÖÖ]

Hz. Muhammed'in Kamyonet Kaçırması Gönderen: ahmetdursun
[Nisan 13, 2014, 02:14:17 ÖÖ]

Toprak olmayabiliriz, Pek çok ceset artık bozulmuyor... Gönderen: ahmetdursun
[Nisan 12, 2014, 05:18:21 ÖS]

Ağaçlar ayakta ölür!!! 'Sırada çocuklar var' dedi, kadavra oldu. Gönderen: ahmetdursun
[Nisan 12, 2014, 04:14:28 ÖS]

Federasyona giriş. Cihatçıların roket rampası “Öztürk” mü? Gönderen: ahmetdursun
[Nisan 12, 2014, 03:59:23 ÖS]

Rusya Vatandaşlarını İkaz Etti! Rusya’dan Nükleer Tehdit! Gönderen: ahmetdursun
[Nisan 12, 2014, 03:53:49 ÖS]

Sârinle ılımlılaşanlar! Gönderen: ahmetdursun
[Nisan 12, 2014, 11:06:29 ÖÖ]

'SOROS'UN VELEDLERİ HER YERDE AYNI! Gönderen: ahmetdursun
[Nisan 10, 2014, 06:39:51 ÖS]

Türkiye'de Laiklik yok ama, LAİKLİK GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN. Gönderen: ahmetdursun
[Nisan 10, 2014, 06:16:07 ÖS]

Tarih Mi, Yoksa Tarihcilik Mi Son'a Erdi? Gönderen: PLMPLM
[Nisan 10, 2014, 05:54:47 ÖS]

YOK EDİP ÖLDÜREN UYGARLIK Gönderen: ahmetdursun
[Nisan 10, 2014, 05:31:30 ÖS]

Bakanlık Risale-i Nur basımını durdurmuş. Gönderen: ahmetdursun
[Nisan 10, 2014, 05:17:34 ÖS]

Seymour Hersh Suriye'deki kimyasal için Elimde belge var dedi. Gönderen: ahmetdursun
[Nisan 10, 2014, 03:05:31 ÖÖ]

Genel AF Öcalan'ı kapsamalıdır. Gönderen: ahmetdursun
[Nisan 10, 2014, 02:08:30 ÖÖ]

AKP hükümeti Kürdistan'ı MİT eliyle kuruyor. Gönderen: ahmetdursun
[Nisan 09, 2014, 11:22:15 ÖS]

ANAYASA MAHKEMESİ KARARI VE TÜRK-İŞ İLE TÜRKİYE BAROLAR BİRLİĞİ’NE ÖNERİ Gönderen: Mehmet Akkaya
[Nisan 09, 2014, 09:06:50 ÖS]

Ya Devlet başa, Ya Kuzgun Leşe. CUMHURBAŞKANI adayım Kanadoğlu. Gönderen: ahmetdursun
[Nisan 08, 2014, 08:25:46 ÖS]

Celal Şengör - Birbirini Yalanlayan İnançlarla Bilim Yapılabilir mi? Gönderen: ahmetdursun
[Nisan 08, 2014, 03:46:40 ÖS]

Bu film inançlarımıza aykırı! Gönderen: ahmetdursun
[Nisan 08, 2014, 12:08:59 ÖÖ]

FAȘİZMİN KİTLE PSİKOLOJİSİ Gönderen: Habip Hamza Erdem
[Nisan 07, 2014, 11:59:50 ÖS]

Aile reisi erkek midir kadın mı? Gönderen: ahmetdursun
[Nisan 07, 2014, 01:38:47 ÖS]

Fethullah Gülen Türkiye'ye iade edilecek mi? 'Paralel yapı' operasyon sinyali. Gönderen: ahmetdursun
[Nisan 07, 2014, 01:35:37 ÖS]

MEMLEKET...! Gönderen: ahmetdursun
[Nisan 07, 2014, 01:22:27 ÖS]

Mehmet Ali Şahin: Başkanlık sistemi (Kürdistan) eninde sonunda olacak... Gönderen: ahmetdursun
[Nisan 07, 2014, 12:33:32 ÖS]

Haşim Kılıç paralel AYM'nin başkanı mı? Gönderen: ahmetdursun
[Nisan 07, 2014, 12:29:07 ÖS]

Erdoğan erken seçime karşı çıktı, 'Bayburt formülü' gündeme geldi. Gönderen: ahmetdursun
[Nisan 07, 2014, 12:26:04 ÖS]

Artık Hakkâri’de TC ve TSK yok… Gönderen: ahmetdursun
[Nisan 07, 2014, 12:06:38 ÖS]

YARGITAY'da inançlarının gereğini yapmıştır. Gönderen: ahmetdursun
[Nisan 07, 2014, 11:06:14 ÖÖ]

Çok dikkatli bir analiz, yerinde tespit ve sorular. Gönderen: ahmetdursun
[Nisan 07, 2014, 10:34:51 ÖÖ]

Yeni vergiler yolda, Kürdistan'ın kurulum parası bizden çıkacak. Gönderen: ahmetdursun
[Nisan 07, 2014, 01:58:21 ÖÖ]

PKK ve AKP neden kazanıyor? Gönderen: ahmetdursun
[Nisan 07, 2014, 01:19:54 ÖÖ]

Başbakan'ın avukatı THY yönetiminde. Gönderen: ahmetdursun
[Nisan 07, 2014, 12:34:30 ÖÖ]

Gökhan Ahi, internet sitelerinin kapatılması için bir kanun bulunmadığını... Gönderen: ahmetdursun
[Nisan 06, 2014, 11:37:45 ÖS]

Suriye'deki kimyasal saldırıyı MİT planladı... Gönderen: ahmetdursun
[Nisan 06, 2014, 08:02:34 ÖS]

PC Performer... Gönderen: ahmetdursun
[Nisan 06, 2014, 07:17:04 ÖS]

Hapisten çıkmak için Kürdistan pazarlığı yapıldı mı? Gönderen: ahmetdursun
[Nisan 06, 2014, 04:27:52 ÖS]

Bozdağ: "Anayasa Mahkemesi çizilen sınırları aşmıştır" Gönderen: ahmetdursun
[Nisan 05, 2014, 10:31:05 ÖS]

Yol kesen PKK'lıyı öldüren polise suç duyurusu Gönderen: ahmetdursun
[Nisan 05, 2014, 10:10:32 ÖS]

Bu gün PKK, Diyarbakır-Bingöl karayolunu kesti Gönderen: ahmetdursun
[Nisan 05, 2014, 09:59:23 ÖS]

Washington: Erdoğan 17 Aralık iddialarını yok edemez Gönderen: ahmetdursun
[Nisan 05, 2014, 09:41:12 ÖS]

Abdüllatif Şener’den müthiş iddia... Gönderen: ahmetdursun
[Nisan 05, 2014, 09:38:00 ÖS]

1946 seçimlerinde hile... Gönderen: ahmetdursun
[Nisan 05, 2014, 09:32:54 ÖS]

Ynt: Paralel Kürdistan Kumpası. Türkiye Eyaletlere bölünecek. Gönderen: ahmetdursun
[Nisan 05, 2014, 09:30:17 ÖS]

The Times’ten Erdoğan’a, 'Sahte demokratlar kendi mezarlarını kazarlar...' Gönderen: ahmetdursun
[Nisan 05, 2014, 09:26:23 ÖS]

Türkiye uluslararası arenada katliamcı, soykırımcı ilan edilmek isteniyor. Gönderen: ahmetdursun
[Nisan 05, 2014, 09:20:22 ÖS]

Ynt: Paralel Kürdistan Kumpası. Türkiye Eyaletlere bölünecek. Gönderen: Meltem yeli
[Nisan 05, 2014, 09:15:01 ÖS]

AYM'NİN TWİTTER KARARI GÜL VE ERDOĞAN'I TERS DÜŞÜRDÜ Gönderen: ahmetdursun
[Nisan 05, 2014, 09:09:12 ÖS]

Kemal Derviş, "Öcalan'a vatan haini denilmemeli." Gönderen: ahmetdursun
[Nisan 05, 2014, 09:06:26 ÖS]

YouTube davasında flaş gelişme Gönderen: ahmetdursun
[Nisan 05, 2014, 08:54:26 ÖS]

Kemal Derviş'ten muhalefete tavsiyeler Gönderen: ahmetdursun
[Nisan 05, 2014, 08:42:16 ÖS]

Paralel Kürdistan Kumpası. Türkiye Eyaletlere bölünecek. Gönderen: ahmetdursun
[Nisan 05, 2014, 08:31:44 ÖS]

4 Bin Yıllık Tohum Canlanıyor Gönderen: ahmetdursun
[Nisan 05, 2014, 01:32:24 ÖS]

Kulakta Altın oran masalı, estetik... Gönderen: ahmetdursun
[Nisan 05, 2014, 01:29:42 ÖÖ]

Çok Eşlilik ve Kur'an ın Tavsiyesi. Gönderen: halukgta
[Nisan 05, 2014, 12:13:45 ÖÖ]

Turfan Karızları (Yer Altı Su Kanalları) Gönderen: ahmetdursun
[Nisan 04, 2014, 11:10:30 ÖS]

72 milyon yıllık dinozor kuyruğu fosili bulundu. Gönderen: ahmetdursun
[Nisan 04, 2014, 12:45:10 ÖS]

Suudi Arabistan'da ateistler terörist sayılacak Gönderen: ahmetdursun
[Nisan 03, 2014, 07:16:27 ÖS]

KABAHATİN ÇOĞU SENİN CANIM KARDEŞİM Gönderen: Mehmet Akkaya
[Nisan 03, 2014, 07:06:04 ÖS]

ANAYASA MAHKEMESİ, İŞGAL ALTINDAKİ 59 KURUMUN KAMUYA DEVRİNİ EMRETTİ. Gönderen: Mehmet Akkaya
[Nisan 03, 2014, 07:05:23 ÖS]

Çalışan kadınları taciz edin twiti. Gönderen: ahmetdursun
[Nisan 03, 2014, 07:05:07 ÖS]

GİRİT YENİDEN KARIŞIYOR, GİRİT HALKI BAĞIMSIZLIK MEŞALESİNİN PEŞİNDE Gönderen: ahmetdursun
[Nisan 03, 2014, 05:55:03 ÖS]

Mardin Adayı, Süryaniler Şaşkın ve Mutlu. Gönderen: ahmetdursun
[Nisan 03, 2014, 05:30:34 ÖS]

Nasturiler, Süryaniler, Asuriler Büyük Asur Devleti için harekete geçmişler. Gönderen: ahmetdursun
[Nisan 03, 2014, 05:25:57 ÖS]

Şimdi de köyleri çalıyorlar, Bir gecede 16 bin köy kente katıldı. Gönderen: ahmetdursun
[Nisan 03, 2014, 12:09:49 ÖÖ]

Alkol Piyasası. TAPDK ruhsat verme yetkisi Tarım Müdürlüğüne devredildi. Gönderen: ahmetdursun
[Nisan 02, 2014, 01:36:21 ÖÖ]

SANDIKTAN KEDİ ÇIKTI Gönderen: Meltem yeli
[Nisan 02, 2014, 12:02:24 ÖÖ]

Enam Suresi 116. Ayetin Uyarıları. Gönderen: halukgta
[Nisan 01, 2014, 12:20:02 ÖS]

Kapılarına kilit vurması gereken parti ya da liderler kendisini acaba bilir mi? Gönderen: ahmetdursun
[Mart 31, 2014, 05:26:02 ÖS]

YSK SEÇMEN SAYISINI 1,5 milyon EKSİK AÇIKLADI. Prof. Dr. Dursun Ali Ercan Gönderen: ahmetdursun
[Mart 31, 2014, 04:56:58 ÖS]

Üzülme, Y-CHP bunu hak etmiştir. Gönderen: ahmetdursun
[Mart 31, 2014, 02:52:10 ÖÖ]

Sandıkların çoğunda hırsız var, yolsuzluk patlaması yaşanıyor. Gönderen: ahmetdursun
[Mart 30, 2014, 08:13:28 ÖS]

Hırsız rezaleti devam etti. Ankara'da büyük skandal! Sandık başkanı oy yaktı! Gönderen: ahmetdursun
[Mart 30, 2014, 07:35:02 ÖS]

İŞTE SAPANCA GÖLÜ'NÜN İÇLER ACISI SON HALİ Gönderen: ahmetdursun
[Mart 30, 2014, 04:57:38 ÖS]

Halk otobüslerinden 65 yaş üstü yolcular ücretsiz yararlanacak. Gönderen: ahmetdursun
[Mart 30, 2014, 03:31:00 ÖS]

Çıplak Kadınlar Seçim Sandığını Basıp Eylem Yaptı. Linç girişimi oldu. Gönderen: ahmetdursun
[Mart 30, 2014, 02:57:36 ÖS]

Şafak Pavey'e laiklik ödülü. Gönderen: ahmetdursun
[Mart 30, 2014, 02:03:09 ÖS]

İ. Melih Gökçek ağlayarak oy dilendi. Gönderen: ahmetdursun
[Mart 30, 2014, 01:04:36 ÖS]

Yandaşlar türbe, cami bombalarsa iftihar ederim demek mi istiyor? Gönderen: ahmetdursun
[Mart 29, 2014, 04:22:10 ÖS]

Diyanet Faşizmi Fetva ile savundu. Diyanete göre Gül küffar mı? Gönderen: ahmetdursun
[Mart 29, 2014, 04:01:45 ÖS]

FAŞİZME KARŞI OMUZ OMUZA…! ÇOK BASİT… Gönderen: ahmetdursun
[Mart 29, 2014, 03:11:51 ÖS]

Faşizm az evvel başardı... Youtube bitti. Gönderen: ahmetdursun
[Mart 29, 2014, 01:15:47 ÖS]

Prof. CANDAN, üniversitelerde “YAT ve YATIRIMCILIK” kürsüleri kuracakmısınız? Gönderen: ahmetdursun
[Mart 29, 2014, 12:43:55 ÖS]

Fethullah’a hapisane yolu açılıyor mu? Gülen'in yeşil pasaportu iptal edildi. Gönderen: ahmetdursun
[Mart 29, 2014, 11:30:31 ÖÖ]

Tayyip Erdoğan, burası muz cumhuriyeti değil demişttiniz, bu nedir? Gönderen: ahmetdursun
[Mart 29, 2014, 04:56:11 ÖÖ]

AKP HAKKINDA ŞU ANA KADAR YAYINLANAN TÜM KAYITLAR Gönderen: ahmetdursun
[Mart 29, 2014, 04:15:58 ÖÖ]

Valilik PKK için duyarlılık istiyor. Gönderen: ahmetdursun
[Mart 29, 2014, 03:59:29 ÖÖ]

'Erdoğan yoğun bakımda' iddiası yine gündemde...! Gönderen: ahmetdursun
[Mart 28, 2014, 04:07:31 ÖS]

Kumpas belgesindeki paralel imzaya çifte doğrulama geldi. Gönderen: ahmetdursun
[Mart 28, 2014, 03:58:38 ÖS]

Genelkurmay 2.Başkanı hakkında kimsenin görmediği o ayrıntı. Gönderen: ahmetdursun
[Mart 28, 2014, 03:23:54 ÖS]

"SAVAŞ İLANIDIR". GÜL, SES KAYDININ İNTERNETE DÜŞMESİNE ÇOK SİNİRLENDİ Gönderen: ahmetdursun
[Mart 28, 2014, 03:12:19 ÖS]

Mürit zekâsı böyle bir şey olmalı... Beyinsiz nedir sorusunun kesin yanıtı... Gönderen: ahmetdursun
[Mart 28, 2014, 03:08:08 ÖS]

YARGITAY C. BAŞSAVCILIĞI NE YAPAR? Gönderen: ahmetdursun
[Mart 28, 2014, 02:47:16 ÖS]

“Allah da biziz mafya da biziz“. Gönderen: ahmetdursun
[Mart 28, 2014, 01:41:34 ÖS]

Erdoğan, kökünü kazıyacağız... Allah kazıyamıyor ki sen kimsin? Gönderen: ahmetdursun
[Mart 28, 2014, 01:11:03 ÖS]

Ruhsal Bozuklukların Türkiye’ye Getirdiği Yük. Gönderen: ahmetdursun
[Mart 28, 2014, 04:01:37 ÖÖ]